Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alakulóba van egy kapcsolatom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulóba van egy kapcsolatom, érdemes lenne beszélni az intim méretről? Csak azért mert az átlagnál nagyobb valamennyivel és volt már, hogy ez miatt nem jött össze a lánnyal :/

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Drága jó istenem,szinte minden napra jut egy pénisz méret kérdés,én 42 éves vagyok,de 20-25 ével ezelőtt nem volt ez téma, most meg állandóan vajon elég neki vajon elégedett lesz vele stb.

Akkor a másiknak meg túl nagy,hát eszméletlen mennyi testképzavaros fiatal van manapság.

2019. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
63%

Azért a 17-18 cm az nem óriási, kicsivel az átlag felett van, de nem brutális méret. Szerintem ha nem mondod a barátnődnek, akkor fel se tűnik neki a méret. Nekem volt olyan barátnőm, akinek mindegy mekkora volt a szerszám, mindenképp fájt a behatolás. Másfél év után enyhült ez nála. Tehát nem a méretről van csak szó, hanem hogy a lány milyen lelki állapotban van (bűntudat, gátlások, félelmek).

A hüvely tágul, nem egy merev falú szerv, siman befogadja az alkar méretű faszt is, ha pszichésen felkészült a lány. Ha meg nem, akkor a kisujjad is fájdalmat okoz neki.

2019. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi de azért nem szeretnénk minden szexnél szülési tágulásokat átélni, ha nem haragszol, úgyhogy menjen az alkar méretű ahhoz akibe befér :DD
2020. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!