Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy csábítsam vissza?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csábítsam vissza?

Figyelt kérdés

Volt egy szexkapcsolatom, elég sokáig tartott, a szex köztünk mindig Isteni volt. DE... mindig voltak nézeteltérések, a végén már gyilkoltuk egymást, Így néhány hónapig nem beszéltünk.


Megkeresett, hogy beszéljünk, kivel mi van. Mondtam rendben, majd arra megyek. De ne menjek, fussunk össze valahol NAPPAL. Kérdeztem tőle, hogy most attól fél, hogy rámászok ha kettesben maradunk? Azt mondta igen, és nem akar ilyen helyzetbe kerülni, nem akar szexet.


Hiába mondtam, hogy akkor találkozzunk nálam, nem, köti az ebet a karóhoz, és inkább csak valahol, szigorúan nappal.


Én nagyon kívánom, nem fogom tudni megállni, hogy ne másszak rá.


Mit tegyek, ha nem megy bele, hogy bármelyikünknél találkozzunk? Hagyjam kicsit, most tényleg csak beszéljünk, aztán majd idővel?

Én 24N, ő 29F


2019. máj. 8. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Jézusom h lehetsz te ilyen ragaszkodó? Nem veszed észre h már nem akar tőled semmit, és nem kíván téged?

Szted miért akar egy nyilvános helyen talizni veled?

Elég gáz amit művelsz h képes vagy rá mászni. Egyszerűen nem hagyod h a pasi érvényesüljön és férfinek érezze magát, és ő tegye meg az első lépéseket.

Nem csoda h már nem akar tőled semmit!


L

2019. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg velem, én mindig akarnám!
2019. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyire nem remeghet valaki a facért.
2019. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Velem talizhatsz éjjel nappal😎
2019. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Höjj cunikám, ez már nem töcsökkapcsolat.
2019. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!