Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csajnak tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajnak tetszik egy fiú, de a fiú nem mer udvarolni hosszabb idő után sem, akkor arról a lány lemond végleg, akkor is ha egyszer a fiú mégis csak elkezdene udvarolni?

Figyelt kérdés

2018. jún. 16. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szemely es eset-függő.

Van, aki lemond, van, aki nem.


Inkabb az a kerdes, miert nem mer a fiu udvarolni?

2018. jún. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Voltam így. Én vagyok a lány. Addig jutottunk, hogy kölcsönös a vonzalom. Igazából többet is éreztünk, de a srác még így sem mert lépni. Én próbálkoztam, csak visszafogottan, de erre még jobban beijedt.

Randiig nem jutottunk, mert a harmadikra sem jött el.

Itt feladtam, és elengedtem a dolgot. Tudom, hogy csak félénk volt, de úgy érzem, nagyon át lettem verve.

Végül akkor, amikor már komoly kapcsolatban éltem, keresett, hogy ő készen áll.

Nem érdekelt már a dolog, elkésett

2018. jún. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

En is voltam igy. Nagyon sokaig tetszett erdekelt egy srac. Igazabol en meg jeleket is probaltam adni meg beszelgettem vele. De egy ido utan feladtam. Aztan amint feladtam kis idore ra mar o jott utanam es hirtelen erdekelni kezdtem. Nos akkor valahogy mar pont le...am hogy mit akar tolem, mert nem tetszett a hozzaalasa tekintve hogy en elotte vegig probalkoztam. Igy olyan erzesem volt mintha csak azt elvezte volna ha en "rajongok' erte es ugy csinalt mintha o ezt eszre se venne nem esne le neki. Aztan amikor feladom akkor meg fut utanam. Velem senki nem jatszadozik. Nem hiszem el hogy vannak akkora ba...ok akik nem veszik eszre ha a masiknak tetszik. Elmondasa szerint...o nem tudta.. aha hat hogyne. Most mar csak nevetek rajta.


L

2018. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és itt jön a probléma, ezek a nők olyat várnak el a férfitól amit maguk sem tennének meg :)

(a próbáltam ráírni még beszélgetni vele dolgok nem számítanak kezdeményezésnek, felejtsétek el.)

2018. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!