Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha odamegyek lányokhoz azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha odamegyek lányokhoz azzal a szöveggel, hogy magányos vagyok, dugni szeretnék, akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
2019. máj. 11. 16:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Elküldenek.
2019. máj. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én kiröhögnélek, aztán átmennék az út túloldalára
2019. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Mattrészeg csajnál talán bejöhet, bár én még úgy is elküldenélek, mert ennél lúzerebb szöveget nem nagyon hallottam még.
2019. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%
Kiröhögnek. Főleg ha többen vannak...fuuh akkor lesz ám gúnyolódás :D
2019. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Normális csaj erre lekever neked egy akkorát, hogy a füled is kétfelé fog állni.
2019. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanmár, rengeteg ri**nc van. Járj bulikba, csak próbálkozni kell, egyszer bejön majd. Persze előtte pár normális csaj lehet felképel meg megaláz. :D

Ennél már az is biztosabb, ha neten szerzel direkt szex kapcsolatot, akár fizetőset is.

De normális csaj nem fogsz ezzel a szöveggel felszedni, azt jegyezd meg, tehát hosszútávú kapcsolatról így ne is álmodj.

2019. máj. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%

4. Vagyok. Arra a mit privátban írtál nekem:

" én meg jól pofán b**om őket ököllel, ha kiröhögnek és kicsúfolnak, mert a csúfolódásból már nagyon elegem van "

Inkább csak annyit mondanék hogy kezeltesd magad.

2019. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ezt írta privátba:

"én meg ököllel bebaszok a csajnak egy akkorát, hogy az anyja se fog ráismerni"

Hát...így nem sok szerencséd lesz a nőknél. 😁

2019. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Hát az ilyen meg is érdemli a sorsát
2019. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Gyakorolhatod a visszautasítás élményét.

Pepszi Szigeten a "van nálad kotton, vagy feleslegesen koptatom a számat?" dumával 20-ból 1x bejött a dolog. Igaz, közben voltak véres jelenetek és valaki még a szemeteskukába is belerakott, de trolloké az internet!

2019. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!