Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy hogy nem merek odamenni a...

Úgy hogy nem merek odamenni a lányokhoz, lesz valaha barátnőm?

Figyelt kérdés
26F
2014. júl. 25. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nehezen. Bár nem elképzelhetetlen. Volt már úgy, hogy egy lány kezdeményezett, megesik az is.
2014. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
miért nem mersz odamenni ?
2014. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha az ismerkedés neten kezdődik, akkor lesz időd arra, hogy oldódj, és felkészülj az első nagy talira, és akkor már szerintem könnyebb lesz.

Hogyhogy nincs bátorságod odamenni? A lányok is ugyanolyan emberek. Személy szerint (mivel én is lány vagyok) jobban kedvelem az olyan pasikat, akik megteszik az első lépést. Lehet, hogy így régi módinak tűnök (23 éves vagyok), de a férfi legyen férfi. Álljon a sarkára és legyen bátorsága kezdeményezni. És mi van ha visszautasít?? Olyan kevés lány van az országban, hogy görcsölni kéne azért, hogy lemaradsz valamiről? Végy erőt magadon! :) Küzd le a félelmeidet, mivel alaptalanok!


Sok sikert! :)

2014. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van az a szitu, amikor a pasi berezel a nőtől, de hidd el, megéri összeszedni minden bátorságod! :)
2014. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért nem merek odamenni, mert egy kupac szar vagyok, beszélgetni nem tudó, szociális fóbiás, csóró, hülye, depressziós, zárkózót, határozatlan, gyáva, putriházba lakó, mondjuk nem putri csak a bátyám széttört zúzott mindent, meg takarítva se nagyon van, azt a keveset is én csinálom szinte, persze takaríthatnék de egy szerűen értelmetlennek látok minden. Nem is tudom minek tettem fel azt a kérdést, nem is akarok így barátnőt.

2014. júl. 25. 20:19
 6/15 anonim ***** válasza:

nem. a kivételekre ne építs.


először magad kell rendbe tenned, kell hozzá jó munka, sport-egészség, szociális aktivitás.

keress barátokat előbb.

2014. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
d a jó oldalát, legalább megóvód magad jó pár csalódástól.
2014. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

26 évesen félsz a lányoktól :D

Ez eléggé magáért beszél, vagy mit gondolsz? Majd megsajnál egy nő?

2014. júl. 26. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ismerkedj neten. Tedd magad külsőleg rendbe, sportolj ha szükséges és lesz barátnőd.

Hogyan fogadhatna el bárki is, ha még te sem tudod elfogadni magad.

2014. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Külsőmmel nincs semmi gond, több lány tekintetén láttam már hogy tetszek nekik. Belsőmmel van a gond, szégyellem az egész életem. Az emberek előtt szorongok, zavarba vagyok.
2014. júl. 26. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!