Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van aki szereti csináln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van aki szereti csinálni legalább hetente egyszer az anális szexet?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Van az a pénz.
2019. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem meg van pénzem, csak visszautasítanak a méretem miatt. Komolyan. profihoz nem akarok menni, de az alkalmik eddig féltek. Ez van.
2019. máj. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akik érdeklődtek privátban, azoknak elmondom kissé cinikusan, hogy Magyarországon nem olyan rózsás a helyzet, mint az ánusz környékén. És bizony egy ánusz rózsával többet lehet ma keresni, mint főorvosként, vagy éppen vezető mérnökként, sztár ügyvédként. (ugye a klasszikus 3 legidiótább módon megbecsült szakmát említve). Ugyanakkor adócsalóként, politikusként, vállalkozóként még többet lehet pénzt szerezni. És mivel ma már nem számít más, csak a pénz rövid távon, "manapság már perverz, aki hosszú tárvra terverz" mellett meg igen, ha 2 év analízis után nem -3 millióval zárom az egyenlegmert, mert nem a műszaki egyetemen végzem az analt, hanem a való életben, akkor ma már százmilliós nagyságrend lapulna a hátsóm miatt a hátsóm alatt.


Riley Reid idézetével zárom a gondolatsort:

[link]

2019. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szeretném, ha lenne partner hozzá :)
2019. máj. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van pénzem is es közepes a méretem is szép az élet F
2019. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne, de egyenlőre nem találtam még meg azt a bevállalós pasit aki egy kis análban is benne lenne.


Priviktől kíméljetek!


L

2019. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én
2019. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is
2019. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!