Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, járnátok olyan pasival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok olyan pasival, akinek nincs egyetemi végzettsége?

Figyelt kérdés
a legtöbb nőnek azért van érettségije, és ugyebár a nők általában eggyel magasabb rangon lévő párt választanak, ezért rengeteg pasi kiesik a képből. Kivétel, ha gazdag, de az egyszerű jómunkás ember meg nem az. A kérdés adott, indokoljátok is a választ, valamint életkort/iskolai végzettséget is legyetek szívesek feltüntetni.

2019. máj. 12. 16:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ezt rosszul látod. Sőt az egyetemi/főiskolai végzettség csak hátrány a legtöbb nőnél. Meg sem lehet belőle élni manapság, csak ha nagyon jó összeköttetéseid vannak. Hidd el egy jó szakmával (vill. víz, gázszerelő, klímás, fűtésszerelő) sokkal többre jutsz és ezt a nők is értékelni fogják, mert meg tudsz majd engedni magadnak drágább dolgokat...
2019. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát te el vagy tévedve, mutass egy nőt, akinek bejönnek a melósok :D Minden nap tiszta retek vagy, megtört melós. Minden nő álma
2019. máj. 12. 17:12
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Akkor te valamit baromi rosszul csinálsz..
2019. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

én melós vagyok és fullos csajom van :D


te nagyon nem értesz a nőkhöz,arról pedig nem tanulsz az egyetemen :D

2019. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem érdekel hogy milyen iskolát végzett.

Ha 8 általánosa van, akkor annyi van, attól még ugyanúgy szeretem.

2019. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen, nem érdekel az iskolai végzettsége, nem ettől lesz jó ember. 21/l
2019. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
25 vagyok, a második diplomámat csinálom, páromnak viszont víz gáz fűtésszerelő végzettsége van, de sosem dolgozott benne. Jelenleg klímázik. Nekem sokkal többet jelent az, hogy látom, ahogy az évek alatt a nulláról egyre fentebb jut, mintha apuci fizette volna a diplomát neki....
2019. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Írhat itt bárki bármit, ha melós vagy és minimálbér környékén keresel és nincs semmi jövőképed, akkor 0 esélyed van arra hogy egy többdiplomás nővel fogod összekötni az életedet. Viszont ha most még éppen nem is keresel jól, de van ambiciód arra hogy vállalkozz, szakmádban fejlődj, specializálódj ÉS mellette nem a tipikus melós karakter vagy, akkor azért nem lehetetlen a dolog. De sok egyetemi végzettséggel rendelkező nő is elég butácska, vannak melós csajok akik értelmesebbek.
2019. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

Velem ez pont fordítva van. Nem nagyon keresem diplomás srácok társaságát. :D Persze nincs velük semmi bajom! Inkább legyen egy jó szakmája, amit még talán szeret is. Én többre értékelem a fizikai munkást... Ha visszatekintek, eddig mindig csak futárok, autószerelők, szakácsok, és hasonlók jöttek be. :D

22

Érettségim és 3 szakmám van, amiből 2-t használok.

2019. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
Van néhány szakmám (lakatos, mechatronikus, elektorműszerész, autószerelő, minősített hegesztő, ipari alpinista ) de nincs egyetemi végzettségem. Ennek ellenére olyan munkát végzek, ami legalább mérnöki szintű. Vajon jár velem csaj ? Igen ! :-)
2019. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!