Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok olyan lány van akinek...

Sok olyan lány van akinek nincs egyetemi végzettsége és a vele egy szinten lévőkkel jön össze?

Figyelt kérdés
Mi jellemző az ilyen lányokra vele egy szinten lévő férfiakkal jönnek össze, vagy diplomás férfiakkal? Illetve sok ilyen lány létezik akinek nincs egyetemi végzettsége?
2018. jún. 7. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valószínűleg nem lesz egyetemi végzettségem, de nem is ez alapján fogok párt választani.
2018. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy egyetemi végzettség megléte, vagy éppen hiánya még senkit nem jogosít fel arra, hogy úgy érezze, ő egy külön szinten van, és nem ott, ahol a többiek.
2018. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyetemi végzettség még nem jelent semmit. Nekem pl. van, a páromnak nincs, én vagyok a nő. Anyámnál ugyanez volt. Nagyanyám pedig intelligens, értelmes ember volt,8 osztállyal, míg vannak buta, bunkó diplomások, s még csak nem is észen múlik egy kapcsolat (bár valamicske összhang azért kell).

Azt kihagytad, hogy olyannal jön össze, aki nem egy szinten vagy fölötte van végzettségben, hanem alatta. Nyilván van olyan is.

2018. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne félj a diplomásoktól


annyi hogy ott már csak két kategória van: az öntellt meg a földönjáró

2018. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!