Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nektek imponáló vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek imponáló vagy inkább kiábrándító lenne, ha új kapcsolatban első együttalvásnál a pasi nem akarna még szexelni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 13. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem imponáló lenne :) persze nem úgy hogy fekszik mellettem a pasi mint egy fadarab hanem éreztetné azt, hogy kíván de még nem akar első alkalomra megfektetni :) 21/L
2019. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Az első együtt alvás megelőzi a kapcsolat kezdetét szerintem:) de ez csak az én véleményem.
2019. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Én is ezt kérdőjelezem meg amit előttem, hogy addig nincs kapcsolat amíg nem tudod összeilletek-e szexuálisan is.

De ismerkedésnél igen, imponáló lenne a csak együtt alvás, bár a túlbuzgó hormonok a nőket is megtréfálják sokszor.

2019. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Kiábrándító. Mert a kettes jól írja. Nyilván nem az első pár randinál történik az együtt alvás. (vannak kivételek tudom, de maradjunk az alapoknál). Neekm volt egy exem, akivel már kb. egy-két hónapja voltunk együtt, és az első ilyen alkalom szilveszterre esett. Éjfél után mentünk be a hálóba lefeküdni. Már készültem, izgatott voltam, ahogy azt kell. :) elkezd simogatni finoman, nagyon jóp esett. Aztán még egy órán át simogatott, én meg meg vakartam a falat hogy mi lesz már?! Mikor már majdnem elaludtam annyit vártam, megkérdeztem hogy van-e valami gond velem, vagy nincs meg komfortérzete mert nálam vagyunk? Erre közli hogy ő nem mászik rám első adandó alkalommal mert tisztel engem. Annyira jól esett, komolyan. :) de mondtam neki hogy tudom hogy tisztel, az eddig viselkedésével is bebizonyította és nyugodjon meg, én is akarom. De nem, ő engem tisztel annyira hogy tud rám várni! Még egyszer elmondtam, de már azt is hozzátettem hogy én nagyon kívánom őt. Na, hát ő harmadjára is tisztel. Mondom jó, köszönöm uram, jó éjt. Ez volt szilveszterkor, január közepén már nem voltunk együtt. (egybként januárban megtörtént végre, de alig lökött rá a dologra, alig tolta stb, gondolom nem akart tiszteletlen lenni velen az ágyban) úgyhogy ez ennyi volt😂 #edeskisszivem
2019. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
4-eske sztoriját szinte megkönnyeztem:)
2019. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2

Szívesen :)

2019. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imponáló.
2019. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!