Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma, hogy csak óvszerrel vagyok hajlandó lefeküdni a párommal?

Figyelt kérdés

Manapság annyi nő esik teherbe "véletlen" fogamzásgátló mellett.Egyszerűen képtelen vagyok a nőkbe megbízni ugyanis nagyon sok nő amikor rájön a babázhatnék vagy egyszerűen anyagilag biztonságban érzi a férfi mellett magát akkor valahogy sokan "elfelejtik" beszedni azt a fogamzásgátlót vagy pont náluk nem hat a tabi ami 99% os védelmet nyújt.Ehhez képest a becsúszott terhességek nagyrészénél a nő ugye "rendesen" védekezett.

Én ezért úgy döntöttem hogy belőlem egy nő sem csinál hülyét vagy tesz akaratom ellenére apává és közöltem a barátnőmmel én csak óvszerrel fekszek le vele.

Erre elkezdett hisztizni, hogy miért nem bízok benne.Szerintetek ez jogos?


2017. dec. 19. 10:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Jól teszed, így kéne másnak is.
2017. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, mennyi ideje vagytok együtt. Azért rossz lehet olyannal párkapcsolatban lenni, akiben nem bízol.
2017. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta szedem, mégse csúszott be soha semmi. Pont ezért szedem, mert a gumit nem szeretem és nem is bízok benne, magamban pedig igen, hogy mindig időben beveszem és mindenre figyelek, ami gyengíti a hatását.

Ha a barátomnak lenne pénze rá mindig és ő akarna gumit venni, nem hisztiznék így sem, az ő dolga, plusz a betegségek ellen is véd.

2017. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem, sőt, sok nő örülne, ha levennéd a válláról ezt a terhet. Egyébként pedig így legalább a saját részedről mindent megtettél, mert tényleg vicces, hogy itt mindenki rendes védekezés mellett lesz terhes.
2017. dec. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem probléma, jobb így, minthogy apa legyél "véletlenül"
2017. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

7 hónapja vagyunk együtt.

Azért döntöttem így mert környezetemből is rengeteg aranyos, kedves szerető nő csináltatta fel magát, olyan akiről az ember álmába sem feltételezne ilyez.Olyan nő is volt aki "véletlen" teherbeesett miután megtudta hogy a párja 400-at keress nettóba, ezután mondta a párjának hogy házasodjanak a gyerek miatt össze.Az esküvő után vettek egy házat( a férj pénzéből) és azóta is otthon punnyad a nő és bármikor amikor a férj ezt szóvá teszi válással fenyegetőzik és azzal hogy elpereli a házát+ soha nem láthatja majd a a férfi a gyerekét.

2017. dec. 19. 10:50
 7/39 anonim ***** válasza:
94%
Én nőként nem akarok fogamzásgátlót szedni és tönkretenni a szervezetem, szóval én örülnék, ha egy férfi ezt támogatná.
2017. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiába okos találmány a gumi. Csakis előnyöd származik belőle, ha használod. Ha meg ezen megsértődik a csaj, akkor mehet is isten hírével.
2017. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
83%

Én is fogamzásgátlót szedek,mert nem jó érzés gumival. Tovább akarok tanulni,egyetemre menni majd dolgozni. Vannak terveim a gyerek előtt. Ezt pedig nem fogom semmiért és senkiért felborítani. Nem ismerlek Kérdező,de azért embere válogatja ki hogy áll a babahelyzethez. Mi a párommal lefixáltuk kb mikor szeretnénk. Jó sokára. Ehhez tartom magam. Csak magamról tudok nyilatkozni,másról nem. De bennem a párom bízik. Ismer annyira,hogy tudja milyen vagyok. És nekem a bizalom a kapcsolatom alappillére. Le lehet pontozni,de én csak olyannal vagyok együtt akiben megbízok és aki megbízik bennem.


(Off: ha a barátnődet is a "megbízhatatlan nő" halmazba rakod,akkor nem értem minek vagy vele merthát a nők olyan "szörnyűek")

2017. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Végre egy felelősségteljes férfi, aki nem lusta felhúzni azt a nyamvadt kotont. Ironikus, hogy pont egy ilyen nővel hozott össze a sors...

Én is csak gumival vagyok hajlandó szexelni, nem is esne jól, ha barátnőm mérgezné magát csak azért, hogy nekem ne kelljen azt a 10 másodperces mozdulatot elvégeznem, ameddig felteszem a gumit.

Egyébként meg ez nem bizalom, hanem felelősség kérdése.

2017. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!