Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lányt már tíz perc ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lányt már tíz perc ismerkedés után lehet szopatni a diszkóban. Ezt miért vállalják be?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 16:24
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Shiiit mik vannak, és én még rosszul érzem magam amiatt, hogy 16 évesen egy ismeretlennel smároltam annak idején😅 Ezek meg egymás után hármat is leszopnak, hát sírok:D Kicsit sem vagyok prűd, nem is ítélem el az egyéjszakásokat, de ez nagyon durva.
2019. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: ezen most én is sokkot kaptam ...


Anno nyaralason megcsókolt egy srác emlekszem hetekig furán éreztem magam, hogy idegen volt stb :D

Igazából számítottam rám hogy lesz itt olyan válasz aki majd azt írja persze csinált már ilyet na de hogy szinte az összes válasz pozitívan reagál a kérdésre... és akkor én vagyok leprűdezve. Ha szingli lennék se csinálnék ilyet, mennyire undorító már, ismeretlen emberrel, nem is ismered a higieniáját :D

Meg egy büdös koszos diszkóban a sárga földig leiszod magad ész leszopsz valakit? Most komolyan? Tényleg nem vagyok prud se öreg se régimódi, szeretem a jó szexet de számomra ez nem hogy közönséges hanem undorító

2019. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

"De egy házibuliban, simán leszopom bármelyik haverom ha olyan a hangulat."


Hogy nekem miért nem sikerült ilyen lányokat megismernem!?

2019. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Sajnos úgy látom,hogy a lányok bizonyos része teljesen éretlen az életben való megfelelésben.

Tényleg őszintén sajnálom!

2019. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
32%

már nem vok singli, ne írjatok privit. Köszi

Amúgy a véleményem ugyanaz, ha bejön, nem fogom lerázni. És nem vok ribi, mert nem a pénzre megyek

2019. aug. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Mert a diszkóba a legalja nép jár. Ki más élvezné este 10-től reggel 5-ig, hogy döcc-döcc-döcc-döc-döcc-döcc-döcc-döcc!?
2019. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
#35 ugye tudod hogy a ribi nem a pénz miatt ribi, ugye? :D
2019. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer csináltam ilyet 17 éves voltam,

19/l

2020. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Ezt en se ertem, de vannak ilyen nok diszko nelkul is.

Azt ertem, hogy a no felizgul ra. De utana hol a levezetes? Hogy a pasi vissza se nez?

Masik, hogy gyerek ugyan nem lesz, de ilyen konnyed kalandnal oralhoz is kellene ovszer es ezen az egovon nyilvan nem hasznaljak.

2020. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Anno mikor én jártam diszkóba, még más volt a világ, de szerintem újra elkezdek járni. Ti lányok meg ne is foglalkozzatok azzal, hogy mit gondolnak rólatok a pasik, meg majd a gyerekeitek mit fognak gondolni rólatok, mert ők ilyen szülők mellett 8 évesen szopni fognak. :)
2020. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!