Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ertitek ezt a gondolkodást?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ertitek ezt a gondolkodást? Egyszer egy prosti, miután elélvezett alattam, hirtelen felugrott.

Figyelt kérdés

... az ágy sarkára kuporodott, és az idegességtől szinte remegve magába roskadt.


Kerdeztem: mi a baj. Nagy nehezen kibökte, hogy ő mindig elítélte azokat a lányokat akik élvezik a szexet munka közben. Mert ez munka. És most tessék, most ő is ilyen lány lett, akiket eddig lenézett.


Tényleg létezhet ez a logika prostik fejében? Van ennek értelme?



2019. máj. 13. 23:07
1 2
 11/17 slyx válasza:
72%

Egy fetish clip storyboardjának tök jó ötlet és köszönöm a tippet, lehet, hogy meg is csinálom alkalom adtán. Persze elképzelhető, de nem életszerű a szituáció. Annál inkább fantáziadús!


Egyébként nem lehetetlen a dolog mert ahány ember, annyi világ. Egy barátnőm kifejezetten élvezi a

munkáját, plusz orgazmusa pedig csak popóba való behatolás során van, ami távolról

sem zavarja, mert nem férjhez menni készül a vendégeihez.


A kérdésedre, hogy "Van ennek értelme?" nem tudok válaszolni, mert kérdem én: ugyan minek

van értelme ezen a világon?!- ha már filozófiai húrokat pengetünk. :)

2019. máj. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Inda12345 ***** válasza:
75%
Èn is voltam igy.nyelvel kielègitettem.elhuzzodott volna orgazmus elött,de nem hagytam.befejeztem,utànna elküldödt,ès többè nem találkoztunk
2019. máj. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%
Ja persze :D sőt a végen ő fizetett neked mi? :D
2019. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi a meglátásokat!


Én arra gondolok hogy itt két dolog lehet a hatterben.


1. A szándék, hogy ne élvezze a szexet akkor sem, ha egyébként a partner optimális erre, valamiféle önsanyargatás lehet. Megveti magát a pályaválasztás miatt, ezért azzal bünteti magát, hogy probalja szenvedésként megélni az élet legelvezetesebb dolgát.


2. A másik a kontroll. Addig amíg ő dönti el, hogy élvez-e vagy sem, addig úgy érezheti, hogy ő az események irányítója. Ha valaki mégis - akarata ellenére - áthajt rajta egy orgazmust, az egyenlő a kontrollvesztéssel, azzal, hogy valaki (egy idegen) átvette az irányítást a teste felett.


Minden esetre bizarr látvány ennyire összeomlani valami miatt, amiért sok lány a fél karját odaadná.

2019. máj. 14. 10:26
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván az ilyen lányok is emberek, és ilyen is van olyan is van, én is jártam már úgy hogy élvezte a szexet azt nem mondom hogy mennyire a csúcson volt de nem is tiltakozott. Én valami lelki hátterű magyarázot tudnék elfogadni, hogy a béka feneke alatt van az önértékelése mert azt csinálja amit, és gyakran füllentenie kell akár a vendégnek akár arról hogy miből él és most valaki bejutott a páncélja mögé.. Tudom hogy sokan azt mondják baromság de hasonló lehet ha a tanár beleszeret a diákjába, hiszen ha valóban hivatástudattal rendelkezik akkor még mielőtt ez kialakulhatna lép.. Nagyon vigyázni kell ezekkel az alárendelt helyzetekkel, nem Magyarországon de én is elkezdtem megkedvelni egy rendszeresen hozzám járó call-girlt, de mindig vonakodott választ adni hogy randizunk-e egyszer úgy rendesen vagy sem, aztán még háromszor elhívtam magamhoz, nagyon kedves volt de mindig próbált levenni a lábamról, és rájöttem hogy csak az az időm és a pénzem vesztegettem.
2019. máj. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 slyx válasza:
65%

Válasz erre:


"A kérdező kommentje:


Köszi a meglátásokat!



Én arra gondolok hogy itt két dolog lehet a hatterben.



1. A szándék, hogy ne élvezze a szexet akkor sem, ha egyébként a partner optimális erre, valamiféle önsanyargatás lehet. Megveti magát a pályaválasztás miatt, ezért azzal bünteti magát, hogy probalja szenvedésként megélni az élet legelvezetesebb dolgát.



2. A másik a kontroll. Addig amíg ő dönti el, hogy élvez-e vagy sem, addig úgy érezheti, hogy ő az események irányítója. Ha valaki mégis - akarata ellenére - áthajt rajta egy orgazmust, az egyenlő a kontrollvesztéssel, azzal, hogy valaki (egy idegen) átvette az irányítást a teste felett.



Minden esetre bizarr látvány ennyire összeomlani valami miatt, amiért sok lány a fél karját odaadná."



Így van. A zavart, a helytelen hozzáállásával okozza magának, ami

azért szomorú, mert egy olyan személy ( mint pl. a barátom akit említettem ) helyre

tudná ezt tenni benne... ha fogékony az elméje...nem tudom, túl sok a változó ebben.


Ő ugyanis -elmondása szerint- az önbecsülését szerezte meg ez munka által.

Azelőtt egy lapos, colos deszkaként tekintett magára, most pedig egy szolgáltatóként

aki azzal okoz örömöt magának, hogy közben másoknak is!


Nem mindenkinek való ez és aki nem szereti a munkáját ( bármilyen munka lett-légyen is az )

annak nem lesz sikerélménye, keressen akár milliókat is/hó.


Szóval, minden a hozzáálláson múlik és ezzel persze nem mondtam újat, de a tapasztalat erre mutat; ezért ez van. :)

2019. máj. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagy, csak rossz napja volt, vagy fáradt volt.
2019. aug. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!