Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok volt olyan hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok volt olyan hogy egy pasi lovaglos kozben hamarabb elelvezett atlagban mint egy masik pasid?

Figyelt kérdés
Minek a fuggvenye ?
2019. jan. 6. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pasi függő.
2019. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi az ami ilyenkor szamit a pasinak hogy gyorsabban de inkabb nagyobbat elvezzen ?
2019. jan. 6. 17:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt,a gyorsabb élvezős azt mondta ,hogy a látvány miatt van.Nem tudtam eldönteni,hogy ezt bóknak vegyem,vagy mérgelődjek.
2019. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Akkorát visitottam

Nagyon nagy!! Ment a zöld kéz!

2019. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. És ?? Nem tudom.. más az inger, vagy szereti a cicit nézni közben.
2019. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
alapból a pasik a lovaglós pózban előbb elélveznek, nem?
2019. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem pont lovagloban nehezebb :)
2019. jan. 6. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt
2019. jan. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igen, pasi függő, nekem is vannak pózok, amikben egyszerűen nem bírom sokáig (hátulról állva vagy kanálka), ott 1 perc elég és elsülök, míg más pózokban bírom sokat (pl lovagló)


ugyanúgy lányoknál is van, hogy fél órát tud lovagolni, és max csak kellemes neki, míg lehet ha elkapják és hátulról kutyában megdugják, olyan hamar el tud sülni, hogy még bemelegedni sincs idő.

Vannak csajok, akik viszont csakis 1 pózban tudnak elsülni

2019. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!