Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan nagy bűn, ha az ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nagy bűn, ha az ember egy gyerek születése után is még szexelni szeretne a férjével?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, van egy 1,5 éves babánk. Én igyekszem mindenben kihozni magamból a maximumot, mind a gyereknevelésben, háztartásban és külsőmet illetően is, szóval nem lehetne rám panasz... Nem is ezzel van a gond, hanem azzal, hogy a férjem szinte soha nem kezdeményez. Egyszerűen úgy érzem, hogy nem kîván, ami nem tesz túl jót az önbizalmamnak. Nyilván a szülés, szoptatás, hasonlók miatt átalakult a testem, ami miatt rosszul érzem magam és ez az egész csak ront a helyzeten. Én nagyon igénylem, hogy sokszor legyünk együtt, de jó, ha havonta vagy kéthavonta egyszer összejön. Ha próbálom megbeszélni vele, akkor azt mondja hülyeségeket beszélek és ennyivel leráz. Már amúgy is kompromisszumot kötöttem, beletörődtem, hogy orgazmus nélkül élem le az életem, sajnos a 10 év alatt egyszer sem sikerült, de ennek ellenére igénylem a szexet, nem szeretnék erről lemondani. De mit tehetnék, hogy ezt ő is felfogja? Minden férfi ilyen vagy csak az én férjem?

Ja és 30 évesek vagyunk, ha ez számít valamit,


2019. máj. 14. 22:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Odafigyelhetne rad!
2019. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Jobban is odafigyelhetne rád.

Egyébként természetes hogy 30 évesen kívánod és igényled a szexet.

De amit a férjed művel az nem normális.

Próbálnál beszélni vele, erre leráz?

Milyen dolog ez?

Meg 10 év alatt egyszer sem sikerült elélvezned?

Nagyon nem figyel oda rád és még önző is.

Ha akarna, biztos ki tudna elégíteni.

2019. máj. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Bent volt szülésnél?
2019. máj. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

Valami nagy gáz van, lehet. Én elég gyanakvó vagyok.

Nem hagynám ezt így. Biztos nem lett impotens? nagyon korai a 30 év.

esetleg valami csajszi, egy pótkerék??

Sőt!! Ha nincs messze a melohelye, meglepném a babával, meglátogatnám.

ezt nagyon nem szeretik.

De nem akarok vészmadár lenni, készülj fel, nehogy meglepetés érjen.

2019. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Te most már anya vagy a szemében, nem nő.


Sok férfi működik így.

2019. máj. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

Jobb lenne, ha a gyermeked egy olyan apukával látna téged, aki szeret és kíván, mert így nem lesz túl jó mintája.

Nem minden férfi ilyen, de elég sokan megzuhannak, amikor megszületik a gyerek. Sokszor azért, mert úgy érzik, hogy már nem ők az elsők.

2019. máj. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már egyszer kiírtad ide.


És akkor is azt írtam mint az 5ös.


Sztem is inkább már anyának néz, és nem nőnek. Ez ellen sokat már nem tudsz javítani. Én a helyedben nem törődnék ebbe bele.


Gondolom a férjed is megoldja mással a szexet. Ne azt hidd h ő nem kívánja mással.


L

2019. máj. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem minden férfi ilyen. F / apuka/.
2019. máj. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

4 es voltam. Nagyon rég volt a lányunk pici. Így azért nem voltunk szöletése után, hogy év is eltelt szex nélkül.

Hogy évek is kimaradtak volna. műtéteim voltak, több is. max 2 hónap...

Vagyis maradtam nő az ő szemében.

" Meglepetést " arra értetem, megoldja másképp...

Szerintem inkább kevesebb az a ffi aki anyának nézi a feleségét, elsősorban. Mi az hogy nem vagyunk nők? Igenis azok vagyunk,

2019. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
bocs, de valószínűleg nem szeret...
2019. máj. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!