Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítség! Hogyan NE féljek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Hogyan NE féljek a nőktől 23 évesen?

Figyelt kérdés

Nem féleg beszélgetni velük azzal semmi gond. De ha valaki tetszik inkább kerülöm, mert legszívesebben elhívnám, de arra nem vagyok képes. Hiába mosolyog állandóan hiába küld jeleket. Tartok attól, hogy egy lányt elhívjak idegen nagyon, szó szerint félek az ismeretlentől.


Egyébként hetero vagyok és a nők érdekelnek.

Nincsen egy nő barátom sem.

Számomra olyan mintha másik bolygóról jöttek volna. Fogalmam sincs, hogy milyenek.


Most is tetszik 2 làny, akikkel nap mint nap talâlkozom.

De nem tudom elhívni, nem tudom rávenni magam. képtelen vagyok.


Hogyan NE féljek ennyire?


Durvàn el tud uralkodni rajtam


23/F


2019. máj. 15. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

pedig csak egyszer kell megtenned.

mondhatod aztis h van egy ilyen félelmed h nem mered elhivni.

am pontosan mitől félsz? a visszautasitástól? a kudarctól? h megismer? vagy h igent mond? érdemes pontosan meghatározni a félelmed, ez segit az önismeretben és már félúton leszel

2019. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell fèlni nem harapunk. :)
2019. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy elég jóképű, megszívtad. A jóképűség(=helyespasee) náluk a felső 5-15%-ot jelenti, ösztönösen nedvesednek rájuk, tőlük mindent eltűrnek (a bunkóságot is); a többieken jobb esetben átnéznek, rosszabb esetben lekoptatják/kiröhögik/megalázzák. Mivel félénk voltál, még nem ismered őket, nem látod át a játszmáikat. Tudom, hogy mindez kemény, de éveket és sok energiát, csalódást spórolhatsz az életedből, ha józanul nézed a őket. Kulcsszó: MGTOW
2019. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 helyespasee xdd

Isteneeeem annyira nevetek ezen az előadás módon :DD

Egyébként jogos

2019. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az elírások, hibák miatt mégegyszer:


Ha nem vagy elég jóképű, megszívtad. A jóképűség(=helyespasee) náluk a felső 5-15%-ot jelenti, ösztönösen nedvesednek rájuk, tőlük mindent eltűrnek (a bunkóságot is); a többieken jobb esetben átnéznek, rosszabb esetben lekoptatják/kiröhögik/megalázzák őket. Mivel félénk voltál, még nem ismered a nőket, nem látod át a játszmáikat. Tudom, hogy mindez kemény, de éveket és sok energiát, csalódást spórolhatsz az életedből, ha megtanulod józanul nézni a őket. Kulcsszó: MGTOW

2019. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fontossági sorrendben, ami számít a nőknek:


1. Arc, fejforma.

2. Magagasság min. 180 cm, de inkább 185+ cm

3. Testalakat, ez inkább csak annyira, hogy ne legyen szélsőséges: túl sovány, túl kövér, a túl izmos se jó nekik.


Ez itt a top of the top kategória:


[link]

2019. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te nem a nőktől félsz, hanem az érzelmi következményektől, esetleges elköteleződéstől. Neaggyisten valami kicsit is pozitívan elsülne velük, akkor fenn kéne tartani a kapcsolatot 1-2 -vel, és az már para. Ilyen egyszerű, csak nem mered kimondani se magadnak, se nekünk.
2019. máj. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:

Haha, azért ez már kicsit szánalmas ami show-t itt a 23%-os leír.

Valóban csak a felső 5% jut nohoz, akkor az hogy létezik, hogy a fiatal felnőtt lakosság 70%-a el párkapcsolatban?

Nem harem-kapcsolatban hanem parkapcsolatban?


Én amúgy örülök ennek, mert így legalább kihull a férgese, mint a 23% vagy mint te kérdező.

Az élet viszonylag könnyűvé vált, nincsenek háborúk azt tanulod azt dolgozod amit akarsz. S annyi félelmet nem tudsz legyőzni, hogy maximum elhajt egy ismeretlen csaj akkor meg is erdemled, hogy nincs senkid.


Tipp. Beszélj erről egy jó haveroddal, mond el mennyire parazol. S kerd meg hogy segítsen. Adj neki a nap elején 20 000ft vagy többet. S az legyen az egyesseg, hogy ha a nap végére nem szolitod meg a 2 lányt akkor azt a pénzt megtarthatja.

2019. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2019. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!