Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 éves vagyok. Még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves vagyok. Még nem volt dolgom nővel, eddig max a csókolózásig jutottam el. Ha csak beszélgetni kell is vele nagyon bepániklok és inkább csendben otthagyom. Mit csináljak, hogy ne féljek így a nőktől?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 07:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
32?O_O uhh...hát pedig le kéne nyugodnod.Igyál meg egy felest vagy többet és akkor jobban fog menni minden:D
2009. ápr. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hogy mi gátol?Esetleg valami a külsődben ami zavar?Vagy csak egyszerűen "szégyenlős" vagy?
2009. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs bevált módszer, meg varázslötty (sajnos...), csupán annyit csinálhatsz, hogy teszel egy elhatározást, hogy ezentúl nem hagyom ott őket és ha törik, ha szakad becsajozok. És ehhez tartod is magad! Szívből remélem, hogy sikerül! De hátha valakinek van jobb ötlete. Régebben én sem mertem közeledni, és én is féltem. Aztán arra gondoltam, hogy ezt később nagyon-nagyon bánnám, ezért "muszáj". Nem volt könnyű, de megérte ;)
2009. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az kellene, hogy valaki egyszer alaposan elkapja a f*rkadat - utána menne minden, mint a karikacsapás :)) Szóval járj olyan társaságba, ahol nem túl gátlásosak a nők, valakinek biztos bejön ez, hogy te még szűz vagy, és kihívásnak fogja tekinteni.
2009. ápr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

menj el egy haveroddal egy ismerkedős helyre, és lazíts. Ha beszélgetésre kerül a sor, gondolj arra, hogy ugyanolyanok a nők, mint a fiúk.:) Nincs sok különbség köztük... ők is emberek:D ha egy cápával kéne beszélgetned, megértem, hogy félsz, de mi nők nem ettünk meg még senkit sem.:)

És még egy tanács: Változz meg! Menj el fodrászhoz, vegyél új ruhákat, borotváld le a bajuszodat, szerezz önbizalmat.:) Mikor úgy érzed, hogy mindened rendben van, és mindent megtettél, ami tőled telik, akkor go ismerkedni.:) Akár munkahelyen, akár utcán, akár buszon, bárhol, mikor van alkalom rá, szólíts le egy nőt, és beszélgess vele. És gyakorolhatsz olyan nőkön, akiket már ismersz... mármint a beszélgetést:) SOk sikert.

2009. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van olyan nő, akivel jól kijössz, akit régebb óta ismersz. Kérheted az ő segítségét is.

Pl.

"Juli, eljátszhatnék veled egy ismerkedéses szituációt?" - ha jól kijöttök, és tényleg baráti a viszonyotok, biztos szívesen segít neked.

Ha a csókolózásig eljutottál már, akkor biztos nem vagy sem olyan rossz parti, sem olyan gyáva. Egyszerűen csak keresni kell a megfelelő alkalmat. Mindenképp egy barát segítségét kérd, ők sokkal jobban ismernek téged, mint mi.

Járj el olyan helyekre, ahol fölszabadultan tudsz viselkedni. Miténtudjam, ha a lágy rockot szereted, akkor elmehetsz egy pubba, ahol élőzene szól.

2009. ápr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hali. Nem vagyok szégyenlősnek mondható,inkább gátlásosnak. A legflusztrálóbb az egészben hogy ha társaságban vagyok csak azt látom, hogy Ő is, Ő is... És ilyenkor megy el még az élettől is a kedvem. A barátnőimre nem számíthatok.
2009. ápr. 9. 10:36
 8/9 anonim válasza:
100%
Szia! Én szívesen megbeszélem veled a csajozós témát:) 18 éves lány vagyok, szívesen segítek, ha valakivel beszélgetni szeretnél:) Ha kell egy lány barát, akkor írj privát e-mailt! Megírhatod ha van MSN címed vagy akár levelezhetünk is:) Puszi!
2009. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szentem próbálkozz először *urvá**al:D azt utána .....
2010. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!