Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran színlelitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran színlelitek az orgazmust?

Figyelt kérdés
Lányok ti a párotok kedvéért milyen gyakran játszátok meg az orgazmust? Vagy akár játszottátok e meg már?

2019. máj. 15. 23:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem a kedvéért, hanem, hogy hagyja már abba.
2019. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer- kétszer , régen az exemmel, mert baromi béna volt. De szakítottam vele hamar. A pasimmal évek óta együtt vagyunk, mára légvételemből hallaná , hogy megjátszom. Meg magammal nem akarok kibaxni. Van hogy nem jön össze, na bumm. Akkor általában tovább kedveskedik nekem, míg én is elmegyek.
2019. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%

"hogy hagyja már abba"... Pff minek vagy akkor vele? Nem, hogy inkább kommunikálnál, talán, ha tudná, hogy mi a jó neked, nem kellene megjátszani. Vagy frigit pitsa vagy? De gáz...

Amúgy soha nem játszottam meg, ha nem volt, nem érdekelt, de a párom mellett mindig van, ha rossz lenne vele a szex, és javítani sem tudnánk rajta, már nem lennék vele. Világi barom$ág megjátszani szerintem.

2019. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
*frigid
2019. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Szinte mindig megjátszom, mert egyszerűen stresszes vagyok az év nagy részében és bár igénylem és jól esik az intimitás, egyszerűen tudom, hogy olyan sokáig tartana az én részem, amennyit már nekem sem ér meg és nyűg lenne egy idő után. Tudom, mert már volt ilyen.
2019. máj. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
De lányok,hogy lehet ezt megjátszani? Pasiként lehet érezni, ahogy összébb szorul odalent..
2019. máj. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt szorítani, gondolom ezek a kamusok már kitapasztalták, hogy mikor mennyire kell szorítani, hog, elhiggye a pasi.
2019. máj. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%

Van egy orgazmusképtelen lányhaverom.


Sokáig nem színlelt, de megunta, hogy a frusztrált faszik hamarosan otthagyták emiatt, aki meg nem, az még rosszabb volt azt mondja, mert egy idő után már idegesítővé válik a folyamatos reménykedő tekintet meg a kérdezősködés, hogy “ez most milyen” meg “ez most jo?”. Utàlta kiabrandizani őket.


Aztán elkezdett orgazmust szinlelni, és egycsapásra megváltozott az élete. A pasijai hirtelen elkezdték óriási kannak érezni magukat, van hogy 7-8 orgazmust is elöad nekik, van ott minden, puncirándulások, elakado lelegzet, eltorzulo arc, lepedobe markoló kezek. Azt mondta egy idő után elkezdte élvezni, hogy mennyire jól at tudja baszni a faszikat. Orgazmusa azóta sincs, de a szineszkedesben örömét leli, a faszik pedig küzdenek érte és szexistennőnek tartják.

2019. máj. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs szex közben orgazmusom, de eszembe nem jutna eljátszani. Előtte jól kinyal a párom, attól hatalmasat élvezek, és utána szex. Azt is élvezem, csak elmenni nem tudom, akármeddig, akármennyire jól csinálja, nem jön az áttörés. Az egy megint másik téma, ha valaki aszexuális, vagy frigid... Az ne szexeljen, vagy ha a pasi miatt csinálja, tisztázza előre.
2019. máj. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Soha nem kell megjátszanom, és sose játszottam meg, mert semmi értelmét nem látom. Bár ennek ellenére egy pasim se hitte el ha elmentem a mostanin kivül, sajna elég zavaró "hogy persze" "megjátszani is lehet" "tuti kamuzol a lányok azt szokták" Mert ezt szokta meg a társadalom, pedig a nők 1/3-a eltud menni, mégis azt kapja hogy egy rakás szar és tuti nem ment el. 22l
2019. máj. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!