Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisebb pénisz mérethez (13-16c...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb pénisz mérethez (13-16cm) teltebb vagy vékonyabb lány az ideális?

Figyelt kérdés
Magasabb vagy alacsonyabb?
2019. máj. 16. 06:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A 16cm miota szamit kicsinek? Lol
2019. máj. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Én a vékonyabb lányokkal tágabb skálán tudtam variálni a pózokat szóval én arra szavazok. 29/F
2019. máj. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Elvben a nagyon kipárnázott nyílásokhoz nehezebb hozzáférni kisebb eszközzel. De az ember lelemény korlátok nélküli. Az ideális az, ha a ketten tudják élvezni a dolgot.
2019. máj. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem az az ideális lány illetve punci, amelyik szereti a 19 centis péniszt!
2019. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Meg mindig nincs összefüggés az alkat és a magasság.

Nekem okozott már fájdalmat egy olyan pénisz ami nem éri el a 13at és nem vagyok kis darab és alacsony is vagyok joval

Egy barátnőm pedig hasonló kaliberű mint én minden nyikkanás nélkül bele ül a 20 centis mű kukiba tövig.. illetve igazival is volt dolga ..

2019. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Felhőcske már megint itt okoskodsz, mikor neked más miatt nem felel meg a nagy farok. Itt normális, egészséges nőkről van szó, nem selejtekről.

A kérdésre: olyan, aki szeret. De azért a 13 és a 16 között van bőven különbség érzésre. És még mindig sokat számít a vastagság.

2019. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
A vékony lányokkal több az esély a passzolásra! Viszont a vékony lányoknak nem kell átlagos fiú. A 13-16 cm meg nem nagy farok méret , ezért elutasítás lesz.
2019. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Előző, te is annyira buta vagy hogy már tiltani kéne az oldalról.
2019. máj. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

13cm-hez semmilyen. Azzal egy nő se tud mit kezdeni.

16cm-sel már úgy ahogy lehet maszatolni vékony lányokkal, viszont amelyik lánynak vékony jó alakja van annak nem kisfarkú fickó kell.Teltebb lányhoz meg megint kevés a 16.


Szóval inkább hanyagold ezt a témát és próbáld meg feldolgozni hogy nem fogsz szexelni.

2019. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát gratulálok a sok 'èrtelmes' válaszoló nak. Az hogy valakinek mekkora a jó az elsősorban nem a testalkat től függ,esetleg a női nemi szerv anatómiájátol. Nah meg valaki szeret valakit akkor nem az számít hogy mekkora. Lènyeg tudjon vele bánni az illető.
2019. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!