Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik az ideális szexpozíciók a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az ideális szexpozíciók a téretemmel?

Figyelt kérdés

13cm hosszú és 12 cm a kerülete a farkamnak.


Legjobb esetben is átlagos, sőt talán már kicsi kategória felső része.


Nincs önbizalom hiányom a kérdés jellegétől függően, csak kíváncsi vagyok hogy aki hasonló méretekkel rendelkezik vagy a párja milyen pozíciókat vagy technikákat találtak a legjobbnak.


Még fiatal vagyok, gyakorlatlan és holnap egy elég gyakorlott lánnyal lesz dolgom.



2019. máj. 17. 04:57
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Szetintem ne eröltesd. Ki fog nevetni ha így állsz hozzá.
2019. máj. 17. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mondom ... nincs önbizalom hiányom ... nyílván valahogy össze kellett hozni a lánnyal.


Csak szimplán tapasztalatlan vagyok és szívesen növelném az esélyeimet a kielégítésére azzal hogy tapasztaltabbak tanácsát kérem...

2019. máj. 17. 05:02
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Félszemű kutya póz, azt imádják.
2019. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Bármit próbálhatsz, ami a lánynak tetszik. És igen, átlagos a méreted, csak a Gyakorin van pár fiú, akik mindenkit meg akarnak győzni róla, hogy az átlag ennél jóval nagyobb - mert nekik nincs sikerük a lányoknál. Hogy miért nincs? Mert az emberi tulajdonságaik nem jók, de sokkal egyszerűbb a farokméretre hárítani, és ezzel felmenteni magukat, mint sok munkával fejleszteni a személyiségüket.
2019. máj. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Dehogy fog ki nevetni

Ez a méret a legjobb

A legtöbb pózban is csinálhatod rendesen nem kell finomkodni

2019. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%

Nem lesz egyszerű dolgod. Azért ettől nagyobb kell hogy élvezni tudják.

De itt úgy is azt hazudják, jó ez. A valóság azér más megint.

2019. máj. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer feltettem egy hasonló kérdést nőként,mert a partneremnek is hasonló mérete van.

Nekem azt javasolták,hogy misszionárius póz és legyen a lábam a nyakában.

Ez eléggé bejött.

De én szeretek háttal beleülni is pl.

A méreted teljesen rendben van,ne foglalkozz azokkal akik mást mondanak.

Jó szórakozást..:)

2019. máj. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egy póz van, amit kerülni érdemes, a kifli, az folyton kicsúszik, illúzióromboló.


Én azt is szeretem, ahol az oldalamon fekszem, az egyik lábam a pasi nyakában, ő meg az ágyon lévő lábamon két oldalán térdel. Mondjuk én laza vagyok, nem tudom, szeretik-e ezt azok a csajok, akik nem annyira.

2019. máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!