Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek késő az ha én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek késő az ha én csak 20 évesen vesztettem el?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, de sajnos nem olyan lánnyal történt akibe szerelmes voltam. Azért mentem bele, mert már nagyon ki akartam próbálni. Lassan azóta eltelt 2 év de még mindig szűz lennék ha barátnőre vártam volna.

Nagyon úgy érzem hogy le vagyok maradva. Meg rossz hogy nem tudom hogy milyen minden nap szexelni :(((()


2019. máj. 17. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nem :)
2019. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rinya gép
2019. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a szomoru h minden nap jon 5 ilyen kérdés. Igen ,le vagy maradva. Nagyon gyér a szexuális életed. De ne bánkódj. Talán pont emiatt van. A negatív energia nagyon rossz kisugarzast ad. Becsuld es szeresd magad,a jovőbe nézz
2019. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

most ezen aggódsz?


Eredj át, a "társkeresési problémák" rovatba, ahol 25-30 éves szüzek panaszkodnak.


Szerinted te rosszabb helyzetben vagy, mint ők?

2019. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy jóképű, nem kapnak utánad a lányok. Ez a jövőben sem fog változni.
2019. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség ráfogni arra hogy mert ti nem vagytok jokepuek. Benak vagytok egesz egyszeruen,es ezert nem jut no. Nagyon sok nem jokepu pasi van aki sikeres a noknel. Ugyhogy ne fogjatok erre. Mert tehettek rola!
2019. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vissza menni úgy se tudsz az időben

Előtted van még 60 év minimum mit rinyálsz már

25n

2019. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legszomorúbb dolog az, hogy tudjuk hogy napi szinten kiírod az idióta kérdéseidet.

Kicsit másképp fogalmazol, de a lényeg ugyan az.

2019. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!