Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a normális a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a normális a szexben?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy elég könnyen mondanak egyesek véleményt mások szexuális vágyairól, hogy az nem normális miközben nekik is vannak extrém vágyaik csak épp másfélék.
2019. máj. 18. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Ohh, itt nagy divat leszólni a másikat, főleg magukat normálisnak tartó (értsd: kövér, buta, öntelt, vagy ezek keveréke) nőktől.


Amit a törvény nem büntet - joggal - (pl: pedofilia), az szerintem normális. Max engem nem vonz, de bumm, nekem is máshol vannak a határok.


F, 38

2019. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális szexet szeretem, ami férfi és nő között megeshet, mivel heteró vagyok. Így simán mondhatom azt, ha mondjuk egy férfit felcsatolhatóssal megdugnak hátulról, hogy az beteges :D Visszafelé ez nehezen állná meg a helyét. :D
2019. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 annyit írtál, hogy te a normális szexet szereted de semmit nem írtál arról, hogy ez mi. Csak egy ellenpéldát hoztál fel, hogy szerinted már mi nem az.


Többes okés? A farkad a csaj seggébe rakni? Szájába? Mellei közé? A lábai közé? Hónaljához? Kezébe adni? Ráélvezni a ... végtelen kombináció. Utána azzal játszani? kb. estig lehet sorolni, hogy mi mindent lehet csinálni mindenféle felszerelés nélkül egy nővel. Most akkor ez mind okés?

2019. máj. 18. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es voltam. Férfi és nő között ami belefér, ez nyilván attól is függ mit engednek meg egymásnak. Normális szex alatt pl az orált, aktust értem, játszadozni a másik testével.
2019. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Egyetértek az elsővel. Amíg az nem törvényellenes/másnak nem árt (akarata ellenére, úgy értem) addig minket miért kell hogy érdekeljen. Nekem személy szerint semmi extrém vágyam nincs, de ha valaki szereti ha kikötözik hát akkor ki vagyok én hogy megállítsam. (20/L)
2019. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az a normális, amit a partneremmel megbeszélünk, Neki és nekem is megfelel.Ez sokminden lehet....
2019. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!