Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Találkoztatok már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Találkoztatok már a kapcsolatotok alatt olyan férfival, akivel lefeküdtetek volna szívesen, de csak a párotok miatt nem?

Figyelt kérdés

Mi lett volna, ha:

1. Ha 100%-ra biztos lett volna, hogy soha nem derül ki a félrelépés?

2.Ha a párotok beleegyezik?


2019. máj. 19. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát még olyan nem volt

Monogám Párkapcsolatban fátyolos a tekintetem és a nézésem. Máskép dekódolom.a bejövő látott infót.


De volt olyan exem (nyilt kapcsolat) aki cuckold fétise volt.

Az ugye bele egyezés és akkor nyitott szemmel jártam a világot

2019. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Akármennyire szeretem a férjem és a kapcsolatunk közel idilli, szerintem az embert nem monogámiára tervezték de legalábbis engem nem. Tartásom viszont van, így:

1: nem

2: igen

Találkoztam olyan férfivel akivel a 2. esetben lefeküdtem volna.

2019. máj. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 szerintem sem monogám lény az ember, ha az lenne, eszünkbe sem jutna soha senki más a párunkon kívül, meg se kívánnánk senki mást életünk végéig. De ez messze nem így van, tekintve, hogy sokan váltogatják a partnereiket és sajnos sok a megcsalás is. Velem is előfordult már kapcsolat mellett, hogy mást megkívántam, de akkor már tudtam, hogy nem sokáig fog tartani az a kapcsolat. Egy jó kapcsolatban nem jutna más eszembe(persze csak az első pár évben, utána a többség úgyis egymásra un).
2019. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2019. máj. 19. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Az odáig még rendben is van szerintem, h az ember megkíván dolgokat (jelen esetben pasik csajokat és csajok pasikat), ez így van, mindenki tudja. Na de ez csak egy dolog aminek itt véget is kellene érnie. Hiszen azért értelmes felnőtt embereknek illene tudni uralkodni az efféle dolgok (ösztönök) felett. Normál esetben működnie kéne egy belső kontrollnak, h oké, h nagyon bejön a másik, és legszívesebben egy jó szexet megejteni vele, de vannak dolgok, a amik miatt nem tesznek további lépéseket. Bár ehhez kell egyfajta személyiség olyan, akiben van némi kis alázat, empátia, és tisztában van azzal, h nem feltétlen kell mindent megszereznie amit éppen megkíván...
2019. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!