Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk is írhatnak a szüzességük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk is írhatnak a szüzességük elvesztéséről. Lányok, mikor elvettétek egy fiú szüzességét, akkor hogy történt az első alkalom, milyen pózban volt az első kör? Ki irányított és milyen tempóban történt, gyengéden, vagy vadabbul?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig bírta a fiú?


Hány évesek voltatok és mennyi a fiú, nektek hányadik partner volt szex terén?



2019. máj. 20. 10:03
 1/2 anonim válasza:
15 eves voltam az elso alkalmamnal az akkor 18 eves baratommal, akivel mar azt hiszem 8 honapja voltunk egyutt. Neki mar volt korabban par alkalma, ahol vegulis ‘igazi’ szex nem tortent, csak valami hasonlo (:DD), tehat gyakorlatilag velem vesztette el a szuzesseget o is. Arra szamitottam, hogy nehany perc alatt vege is lesz szamara a ‘merkozes’, de meglepo modon ugy csinalta a dolgokat, mint egy profi, vagy legalabb is mint aki mar gyakorlott lett volna. (Lehet elhallgatott par infot a nemi eleterol haha). Altalaban o iranyitott, baaaar engem sem kellett felteni, valahogy termeszetesen jott az egesz. Az elso alkalom inkabb gyenged volt, de en meg ugy is elfaradtam :DD 17/L (most is vele jarok :3)
2019. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindketten 14 evesek voltunk (nem kerek erre kommenteket, fiatal voltam amikor eloszor szexeltem igen) o sem volt elottem massal , kozel 1 ev egyutt járás utan fekudtunk le eloszor azt hiszem misszionáriusba kb 3 percig tartott az egesz :D neki jo volt nekem kissé fajdalmas , de kesobb belejottunm , 3 evet voltunk egyutt :)
2019. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!