Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szokjak le a vízsugaras...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le a vízsugaras masztiról? 4-5 éve csinálom, mástól sajnos nem tudtam elélvezni. Volt hogy 2 hétig nem csináltam, akkor sem tudtam máshogy eljutni a csúcsra.

Figyelt kérdés
Valami ötlet, hogy hogyan szokjak le róla?! És valakinek valami egyéb bevállt módszer ?

2019. máj. 20. 12:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Ez inkább szexualitás kategória.


Gondolom lány vagy, talán 14 éves...:D

Nyugi majd jön 1 srác, szerelembe esel és leszoksz a zuhanyrózsáról.

2019. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Miért kell leszokni ha egyszer jó? Gondolom lány vagy, nekem ffként is bejön. Egy a sok lehetőségből.
2019. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

"Miért kell leszokni ha egyszer jó? Gondolom lány vagy, nekem ffként is bejön. Egy a sok lehetőségből."


Azért, mert neki ez nem "egy a sok lehetöségböl", hanem az EGYETLEN számára!

2019. máj. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem 14 éves vagyok, hanem 19 és zavar, hogy a barátom sehogy sem tud eljuttatni a csúcsra. Látom érthető volt a kérdésem😄
2019. máj. 20. 12:35
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Onnan hogy" nekem", minden rám vonatkozik. Nem pontozni kéne, gyakorolni a szövegértést. Ha meg neki csak ez van, mi lesz vele nélküle. Sajnos rossz pasit fogott ki.
2019. máj. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
mondjuk pasizz be? :D
2019. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️Istenem
2019. máj. 20. 12:52
 8/15 anonim ***** válasza:

ha már évek óta csinálod, akkor ne csodálkozz, hogy csak az ilyen erős inger juttat el a csúcsra, sajnos hónapokig kell letenned, hogy javuljon a helyzet


esetleg kipróbálhatsz más dolgokat is, de enyhíteni kellene az ingereken

2019. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mint minden másról fogod és nem csinálod többet... Nem tudom mire gondolsz csak a reklámok meg egyéb baromságokban vannak "tuti trükkök" De egyébként ez nincs limitálva csak a fejedben attól mert van ez a szokásod még nem kell hogy csak ettől legyen orgazmusod szóval inkább ahelyett hogy ezt okolod azért hogy nemtudsz máshogy elmenni inkább szánd rá magad hogy masztizz és "gyakorolj" amég te magadnak se tudod elérni vagy megközelíteni addig a pasidnak se lesz sok esélye mert nem ő él majdnem 2 évtizede a testedben.
2019. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

Megfelelő partnerrel lesznek még meglepetések az életben. Nem baj ha a pasid nem juttat el a csúcsra... ;) Csináljátok zuhanyzóban.


Egyébiránt igaza van annak aki azt mondta hónapokra kell abba hagynod, én azt mondom örökre. Mert ha sikerül másképp, nem fog többet már vonzani ez a lehetőség... ;)

2019. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!