Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja azt a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt a pasik 98%-a, ha velük lefeküdnék, akkor biztos, hogy pozitív élményem volna?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, adok magamra, sportolok, a környezetemben levő pasik általában vonzónak találnak. 3 pasival feküdtem le, és összesen 1-gyel volt orgazmusom. Az első nem volt se rossz, se jó. A második rettenetes vot. és a harmadik nagyon jó. Csak a harmadik volt a pasim, az előző kettő inkább ilyen barátság extrákkal dolognak tűnt, semmint rendes kapcoslatnak, szóval úgy döntöttem, nem fogok alkalmi, érzelem mentes szexkapcsolatokkal kísérletezni, mert akkor már inkább maszturbálok, az tutira jó. Erre a pasik ezt úgy fogják fel, ha valakivel beszélek róla, hogy "Ó, na majd velem jó lesz!" - az előrőek is ezt gondolták, aztán nem jött túlságosan be. xD Akivel együtt voltam, nem tett ilyen állításokat, csak azt mondta, olyat akart csinálni, amit élvezek.

2019. máj. 20. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert mondjak, hogy lefektessenek. Mily meglepő.
2019. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

A férfiak 90%-ának csapnivalóan rossz a szexuális kultúrája, nem érez rá, nem ismeri fel a jeleket, nem képes fantáziadús játékra. Persze mindenki azt hiszi, hogy nagy kan. Hány olyan lánnyal voltam már akinek előttem 1-2 partnere volt, és meg volt lepődve, hogy a szex jó is lehet.

Legalább már van mércéd, mert egy normális sráccal is voltál. Én csak azokat a lányokat sajnálom akik az "örökké tartó" tiniszerelem jegyében valami nyomi miatt, egy görcsös kapcsolatban egy életre megutálják a testiséget.

2019. máj. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondta. Lefektetnek,egy numerával több. Az, hogy neked jó volt e, az utólag már nem érdekli őket.
2019. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Szóval kettes, te is azt gondolod magadról, hogy jó vagy?!😀
2019. máj. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki szavakkal hirdeti magáról hogy jó az ágyban, az mindig legyen gyanús. Aki tényleg jó, annak a gesztusain fogod érezni, nem a szavaiból
2019. máj. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
#4 nem kell bizonygatnom semmit, volt/van elég szexuális partnerem, és egy anonim oldalon vgyunk, tehát nem tudom mit nyernék azzal hogy beállítom magam alfahímnek. Csak leírtam a véleményem.
2019. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Istenem de cuki vagy. Fiatalság bolondság.

Mert ez csak egy duma. Nem logikus hogy így próbál rávenni esetleg...valamire? ;))

2019. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gyépésmérnök ***** válasza:
26%
És te miből gondolod hogy a pasiknak szexuális főnyeremény vagy, miközben személyes tapasztalat hiányában kizárólag a külsődre mennek rá?
2019. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban az összes férfi azt gondolja magáról, hogy ő egy főnyeremény. Pláne, ha még nagy farka is van, akkor azt gondolják, hogy csupán a látványtól már orgazmusa kéne lennie a nőnek.

Én éltem 2 évig külföldön, tudtam, hogy nem lesz ott állandó kapcsolatom, viszont a szex hiányzott. Így belementem néhány alkalmi kapcsolatba. 4-5 volt kb. 1 év alatt, de a második évemben szinte apácaéletet éltem, annyira elegem lett belőlük. Kivétel nélkül mindegyiknek csak a saját öröme volt a lényeg. Akármennyire is ráizgultam a srácra, mert nagyon jól nézett ki, meg nagyon aranyos volt, a vége mindig csalódás volt. Szerintem csak érzelmekkel jó a szex. Leginkább az a fontos, hogy a srácnak legyenek irántad érzelmei, ellenkező esetben nem fogja érdekelni, hogy neked mi a jó. Bár azt is hozzáteszem, hogy a magyar srácok a kintiekhez képest azért eléggé odateszik magukat.

2019. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó sok pasi fejébe beleláthatsz.
2019. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!