Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy nagyon kellemetlen szagot érzek a nemi szervétől?

Figyelt kérdés
Nehezményezte,hogy nem tudtam rá felizgulni és hogy képtelen voltam teljesíteni együttlétünk során.Folyamatosan éreztem azt rossz szagot.
2019. máj. 20. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

"Drágám, a sunád minőségügyi-szavatossági problémákat vet fel!"


Béla, 32, áruellenőr


Nehéz a kérdés, ha olyan, mindenképp megsértődik. Vannak nők, akiknél minden hibátlan-szerintük.


Ha olyan, elmondhatod, hogy kellemetlen szagot éreztél, talán csak egy megfázás, de azért nézesse meg , mert korábban nem tapasztaltad.


amúgy, F, 37

2019. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt úgy nem tudod előadni neki h ne sértsd meg egy picit.


Mondd el neki, h múltkor kicsit kellemetlen szagot éreztél, és h azt hallottad h ez betegségre, megfázásra utal. Nem nézeti meg magát? nehogy nagyobb baja legyen.


L

2019. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az “alap szaga” volt? Ha eddig nem volt ilyen probléma akkor szólj neki. Kérdezd meg hogy minden rendben van e ott lent. Erre biztosan megkérdezné hogy miért és akkor elmondhatod hogy más szagúnak érzed és csak tudni akarod hogy minden oké e.
2019. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha van egy kis onironiaja nem fog megsertodni. persze senkinek sem kellemes ha szovateszik, h budos. de szerintem egyenesen mondd el neki a szitut kerulve a megalazo hangnemet es kesz.
2019. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha ez új dolog akkor szóljál neki hogy szerinted valami problémája lehet a puncival, valami fertőzésféle. Ezt pedig úgy hogy "Sziven tudod hogy nagyon kívánlak, imádom a puncid illatát is de most valahogy nem olyan jó mint máskor. Nem kellene elmenned egy nőgyógyászhoz?"


Ha mindig is ilyen szaga volt akkor nem illetek össze. Nekem is volt ilyen barátnőm, gyönyörű nő, csinos, szép puncija volt de a szagát ki nem állhattam. Genetikailag nem illettünk össze. Túlzottan hasonló génjeink voltak.Nézz utána a neten. Az ilyen kapcsolatnak nincs jövője. Keress olyat akinek megőrülsz a puncijáért, jó az íze, az illata, állandóan a lába közt lennél.

2019. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Igen ez így van.F.
2019. máj. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Ciluka! Én nem szeretem ha büdös a pitsa egy kicsit. Fürgyé le!"
2019. máj. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Büdös a suna gyámoréjjá
2019. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!