Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért reagálnak így a barátaim?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reagálnak így a barátaim?

Figyelt kérdés

A barátaim egy ártatlan döntés miatt miért ennyire fura a viselkedésük?

2 hete kipróbáltam, hogy milyen egy férfi prostival.

Egy szórakozó helyen ismertem meg, udvarias, kedves fiú és jóképű is :) persze tudom, hogy ez alap egy férfi prostinál.


Azóta többször is voltam, csodálatos érzés, hogy ennyire kedves... aww egyszerűen leírhatatlan. Mégha tudom, hogy pénzért is.


Azért választottam ezt, mert a legtöbb pasi olyan bunkó, lenéző... a legtöbb kapcsolatom csak kudarc volt- kudarc követte a kudarcot.


A fiúval néha már barátilag is elbeszélgetek, nem pénzért, számomra olyan lett mint egy jó fiú barát.


Az osztálytársaim ezt megtudták és most gúnyolódnak rajtam :(

Csak egy nagyon jó barátnőmnek mondtam el, és ő elmondta nekik.

Most hogyan magyarázzam ki magam ebből a szituból?



2019. máj. 21. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia igen szelektálni kell megtanulni és elengedni ha valaki bántani akar vagy trollkodik veled. Lásd itt a kommentelők kb fele úgy próbál meg véleményt alkotni egy vad idegen emberről hogy kb 2 azaz kettő mondatot olvasott róla. Tehát ez lehetetlen ez csak trollkodás. És a féltékenység is benne lehet a dologban miért nem velük tetted meg ugye. És igaz szelektálni kell megtanulni. Illetve ami a legnagyobb igazság amely egész eddig mindig és mindig bebizonyította magát az pedig: "Soha senkiben ne bízz meg teljesen" Ez mindig igaz volt és lesz is hidd el 36F
2019. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Te fiú vagy vagy lány? Még iskolába jársz, és ilyesmit csinálsz? Nem szégyelled magad???
2019. máj. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Lány és szerintem 20 évesen képes vagyok olyan döntéseket hozni, amelyek szintem jók.

Az a tény, hogy nem találok egy normális srácot, aki megbecsül, tisztel, nem erőszakos, ez a férfiak kicsiny részét minősíti, a maradék tartozik a túl híres és menő vagyok kategóriába.

Amúgyis suli és meló mellett nem tudnék egy normális kapcsolatra koncentrálni. Az, hogy néha találkozom ezzel a pasival, nem jelenti azt, hogy én egy olyan szörnyű személy lennék.

2019. máj. 22. 15:52
 14/15 anonim ***** válasza:
Minél többet olvasok Rólad, annál jobban lenézlek.
2019. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm!
2019. máj. 22. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!