Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfi elküldi képüzenetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi elküldi képüzenetben a nőknek a nemi szervét. (Ha egyáltalán az övé) De volt már olyan, nő aki ezt pozitívan fogadta? Egyáltalán a hölgyek konkrétan hogyan reagálnak ilyesmire?

Figyelt kérdés

Vagy egyáltalán reagálnak rá?

Esetleg ignorálják?

Egyáltalán mit vár az ilyen férfi?

Ez nem meríti ki a zaklatás-tényállását?


2019. márc. 19. 08:11
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
Még egyszer elmondom hátha valaki nem figyelt, ilyet nem a férfiak csinálnak ne írjatok már ki ilyet! Ilyet a hülyegyerekek csinálnak akik azt hiszik így kell udvarolni. Írhatod a kérdésedben pasinak, srácnak, kölyöknek, de ne azt írd hogy férfiak
2019. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Ja és férfi vagyok mielőtt elözönlenének a privátok
2019. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

Én azonnal tiltom az illetőt, utálom a faxmutogató barmokat. Azt amúgy sem nézegetni kell,a látványa az égvilágon semmit nem indít meg bennem, kivéve ellenszenvet.

Akik ezt pozitívívan fogadják, azok többnyire magukat lánynak kiadó b..@..zik.

2019. márc. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Erotikus fb oldalon néhány napja 17 éves tini-p.csa kitett magáról egy durvább képet. Kapott kb. 250 üzenetet, és abból valami 20 körül küldtek el pélót. És a többség 20-30 -40 vagy a fölötti férfi volt.

50-60 éves emberek olyan kommenteket írtak saját fb oldalról, hogy az nagyon durva.

Ez az a csoport: [link]

2019. márc. 19. 08:19
 5/35 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy nemet, és ha akarjátok kort is írhattok. (Csak, hogy ne legyen keveredés a kommentek között)
2019. márc. 19. 08:21
 6/35 anonim ***** válasza:
Áruld el,miért tetted közzé ezt a linket,amikor úgysem látunk semmit, csak ha csatlakozunk a csoporthoz?? Más kérdés, hogy nem is érdekel.
2019. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Hogy hitelesebb legyen. Mondjuk abban egyetértek, hogy ez nagy valószínüség szerint ellenszevet vált ki a nőkből. A még durva, hogy minden nő aki ott kommentel már kapja is a priviket. Sokan még profilképje sincs. Most már emiatt a kommentelők( egy-két nimfo meg f.vadász érettebb hölgy kivételével)szinte csak férfiak.


De szerintem itt is ez van. És ez nem jó, mert kiüldözik azt a maradék kevés hölgyet is aki megnyilvánul.

2019. márc. 19. 08:29
 8/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem természetes hogy egy 17 éves lány erotikus fotója kortól függetlenül minden férfit beindít.
2019. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ezer körül járhat az ilyen jellegű elküldött fotóim száma.

Nem, nem így ismerkedem, mielőtt még valaki félreértené.

Valamint a kapott meztelen képek száma sem sokkal kevesebb, mivel kölcsönösen történik.

2019. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen ilyes fajta kép ami hizelgő és reaagálok rá, ha a páromtól kapim
2019. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!