Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, létezik olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, létezik olyan hogy egész életetekben egyetlen pasival dugtok?

Figyelt kérdés
Szóval pár hónapja összejöttem a barátnőmmel, totálisan odavagyunk egymásért, és elvettem a szüzességét. Én 32, ő 23. Jól nevelt csajszi nem akarta akárkivel megtenni. Szeretnék vele hosszútávon tervezni, de pár év múlva nem fog benne előjönni hogy milyen lehet egy másik farok? Csakmert ha nekem ő lett volna az egyetlen punci, bennem biztos hogy előjönne a kiváncsiság milyen lehet a többi punci. Nőknél hogy van ez?

2019. máj. 21. 19:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Persze. 12 éve a férjem vette el a szüzességem. Nem tervezek mással lefeküdni
2019. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Bírom az ilyen válaszokat. Fele azt mondja hogy nincs ilyen, másik fele azt mondja hogy simán lehetséges. Akkor maradjunk annyiban hogy teljesen személyfüggő.
2019. máj. 21. 20:52
 13/21 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Azt szeretném hogy egész életemben csak egy valakivel dugjak.
2019. máj. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

Hát aki sokáig vár a szüzessége elvesztésével valószínű később se akar mindenkivel összefeküdni.

Legalábbis én még szűz vagyok, de nagyon boldog lennék, ha megtalálnám azt a férfit akivel jó minden, és ha az lehet a férjem, akivel el is vesztettem.

Ha jó a kapcsolatotok nem hiszem, hogy eldobna azért, hogy mást is kipróbáljon. A legtöbb nő nem hiszem, hogy ilyen. Talán gondol rá, azt ennyi.

2019. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Igen, szerintem teljesen személyiség függő. Nálunk szinte ugyanez a felállás, a párom a te korosztályod, én a huszas éveim elején járok. Egy éve ő vette el a szüzességem, és nagyon jól megvagyunk. Persze, ez nem sok idő, viszont én teljes mértékig el tudnám vele képzelni a jövőmet, hosszú távra is tervezünk. Sajnos féltékeny, és ugyanilyen gondolatai vannak, hogy majd biztos mással is ki akarom próbálni...

Hidd el, magamból kiindulva tudom, hogy ha 23 évet várt az a nő, és végül te voltál az, akivel elvesztette a szüzességét, akkor puszta kíváncsiságból nem fog félre menni, csak mert érdekli más farok is.

2019. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
51%

Ugyan nem vagyok középkorú nő de az én tapasztalatom.17 évesen összejöttem első barátommal és 8 hónap járás után elvette a szüzességem. Ő egy évvel volt idősebb és nem volt szűz.

Személy szerint ha a kapcsolatunk kiegyensúlyozott lett volna amíg együtt vagyunk eszembe se jutott volna más farok ahogy te fogalmazol.

Mondjuk míg együtt voltunk sem fordult meg a fejemben a megcsalás csak mert jajj eddig egy fiúval voltam.


Közre játszik itt szerintem az is hogy mennyire erős személyiség egy lány

Gondolok itt arra hogy nem érzi e cikinek ha csak egy emberrel szexelt és nem dől e be a társadalmi nyomásnak hogy minél több skalpot kell gyűjteni nőként is.


Szóval a válasz. Nem fog elhagyni ha nagyon passzol az ízlésetek az ágyban es mellette kiegyensúlyozott a kapcsolat.


Nekünk nagyon ment a szex de semmi más. Következővel minden ment csak a ágybéli vágyaink különböztek szóval kuka volt a kapcsolat.


Nem egyszerű de nem is lehetetlen

2019. máj. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Előző voltam

22L

2019. máj. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
87%
Persze hogy létezik :) A mostani párommal vesztettem el anno és már több mint 4 éve eggyütt vagyunk, a többi srác meg hidegen hagy.. Amíg passzol minden szex meg párkapcsolat terén addig ne aggódj szerintem
2019. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Ebből kiindulva kétlem hogy téged sokáig elvisel majd.

2019. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszeres és jó a szex, nem fog más farkára vágyni.

32/N

2019. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!