Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem ezt nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem ezt nagyon kellemetlennek? Vagy másnál is van így? (orál téma)

Figyelt kérdés
Szóval adott egy pasi. Sokszor elégítettem már ki orálisan. 4 hónap alatt most sikerült elsőnek rávenni hogy ő is kinyaljon... Majd mikor elmentem mindent abbahagyva kiment kezet és fogat mosni. Ez engem sokkolt, mivel az aktust nem fejeztük be. Mikor rákérdeztem, azt mondta nem bírja ha egy nő benedvesedik, na ez mégjobban sokkolt.totál elment a kedvem hogy még egyszer megengedjem neki hogy kinyaljon, de úgy az egésztől.én szeretem egymás után többször is, de akkor az ember már tényleg benedvesedik. Most nekem kellemetlen,pedig nem is voltam annyira benedvesedve, frissen fürödtem.
2019. máj. 22. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Lol. Ha egy nő nem nedvesesik be akkor majd hogy nem lehetetlen az aktus. Az ilyen mint ő nem is tudna szaporodni ezek szerint (nem mintha jó ötlet lenne neki)
2019. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a 80%ot nem értem. Miért nem dugtok rendesen?"


Mert gondolom a kis hominak fel sem áll!

2019. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet mondana nekem egy pali akkor hanyagolnam.
2019. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Erről most eszembe jutott mikor még kis tapasztalatlanka voltam és elkezdtünk szexelni a pasimmal, valósággal szégyelltem hogy mennyire nedvesedek. Annyira kívántam hogy még csak hazafelé sétáltunk és már átázott a bugyim ha csak rágondoltam mit fogunk csinálni, aztán meg amikor hazaértünk, először kimentem a mosdóba hogy megtörölgessem magam mert azt hittem le fog nézni mert annyira kívánom hogy még hozzám se ért de már tocsogok vagy nem tudom. Kis hülye voltam 18 évesen :) Később beszéltünk is erről, meg én magam is rájöttem mennyire beindítja ha jó csúszós vagyok :) Azóta se találkoztam szerencsére olyannal akit ez zavarna. Szóval ha egy olyan helyzettel szembesülnék mint te kérdező, hirtelen nem is tudnék mit kezdeni vele. Szerintem rövidúton dobbantanék. Sőt, már 4 hónapot se tudnék várni az orális viszonzásra... éljen a 69! :D

32/N

2019. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Gyorsan dobd a pasit ez egy gén tenyésztett mindentől undorodom gyerek 2-3 év múlva megaláz és le néz majd

Mi azzal kezdünk hogy a barátnőmet kinyalom legalább 1-2 szer olyat élvez hogy minden veszélyben van körülötte közben egy kicsit orálozik

Csak ez után van behatolás akkor sex ameddig bírjuk

Nem is értem ezt a mosakodást meg fogmosást

2019. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!