Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a vékony nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a vékony nők a legjobbak az ágyba?

Figyelt kérdés
2019. máj. 22. 11:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, igaz. A mostani barátnőm 45 kilós, és olyan pózokat (igazából bármilyet, ami ötletszerűen csak kipattan) csinálunk, ami testesebb lánnyal nem volt lehetséges, még elméletben sem, mert mondjuk nem férnénk egymáshoz. Sokban segít az, hogy hajlékony (igen, azzal, hogy vékony, már eleve hajlékonyabb), hogy meg tudja tartani a saját súlyát különböző pózokban, hogy én meg tudom tartani őt más pózokban, tudom emelgetni őt, mozgatni a testét, hogy különleges testhelyzetekben sem fárad el a mozgásában és a saját teste tartása közben, sokkal színesebb és aktívabb egy vékony lány, változatosok, izgatóak, intenzívek a szeretkezések.


(Persze, akik azt mondják, csontokkal csak a kutyákkal játszanak, valószínűleg más igényeik terén is ezt a tanyasi felfogást keresik, és elég nekik szimpla a misszionárius. Nem szokásom támadó lenni, de ha már itt más betámadott minden ilyen irányú választ. Normál esetben csak a zárójelig tartott volna ez az írás.)

2019. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igaz bizony. Kimondottan testalkat függő.

Van olyan póz amit csak vékony Nőkkel lehet átélni😉

2019. máj. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!