Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok akik egy laktok, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik egy laktok, milyen gyakran dugtok egy héten?

Figyelt kérdés

A te meg a párod korát is írjatok kérlek. Illetve mióta laktok együtt, és milyen irányba változott a szex gyakorisága az összeköltözés óta? Több lett, csökkent, beállt egy általános szint?

Csak este dugtok alvás előtt, vagy napközben is?



2019. máj. 22. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én 25 vagyok a barátnőm 27

4 éve lakunk együtt, kezdetben nagyon sok szex volt, utána beállt arra, hogy hétköznap 2-3 naponta hétvégén pedig akár többször is


hétköznap este, hétvégén amikor éppen ráérünk és akarjuk

2019. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán. Lassan 10 éve lakunk együtt, a két gyerek közül valaki mindig akar valamit, estére meg már tök fáradtak vagyunk az egész napos tennivalóktól. Heti rendszerességet próbáljuk tartani, de azt is elég nehéz. Nem nagyon tudunk kettesben lenni sajnos. (késő 30-as pár vagyunk)
2019. máj. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire volt stresszes napunk a munkahelyen.

A párom egy nagy multinál dolgozik, ahol eléggé hajtani kell, én pedig egy ügyvédi irodánál, ahol szintén van nyomás.

De átlagban hétköznap 3-4-szer, jellemzően este, vagy hajnalban ébredés után, még munkába indulás előtt.

Hétvégén általában reggel és este is.

26L/29F

2019. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
9 éve vagyunk együtt,8 eve elunk egyutt,napi szinten együtt vagyunk.Reggel kepesek vagyunk korabban felkelni hogy osszebujjunk.Nekünk nagyon fontos a szex ha valami miatt kimarad 2-3 nap akkor en nagyon stresszes vagyok...nekem az a levezetes egy fárasztó nap után.Nekünk mennyiségben nem talán minőségben.Már nagyon tudjuk mi hogy jo a másiknak.
2019. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4 es vagyok lemaradt,

27 n 32 f

2019. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak 2éve jöttünk össze, másfél éve együtt élünk, általában 1-2naponta szexelünk hétköznap, hétvégén meg nagyjából 4-6x. Nyilván a legelején sokkal több volt a szex, de egyszerűen nincs időnk/energiánk többre. Másrészt, mi sokat szoktunk masztizni együtt, mikor tényleg semmire sincs energiánk, szóval panaszra semmi okom😄 az idő mindig változó, de hétköznap csak esténként szoktunk, hétvégén meg ahogy jól esik😊


Én 22/N ,párom 28/F

2019. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Irigyellek benneteket. Nálunk az már jó, ha havi egyszer lefekszik velem. Kezdek gyanakodni.
2019. máj. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4x-5x. 10 éve élünk együtt, 1 kisgyerek van. Változó hogy mely napszakban találunk rá időt (most inkább reggelente), többnyire a gyerek alvásától, ébredésétől, távollététől függ (néha vigyáz rá a mama pár órát napközben). 2 éves a kicsi, előtte 6-7x voltunk együtt hetente. Én kicsit nehezebben viselem hogy csökkent a szex mint a párom, van hogy naponta többször is bírnám.

32/N, a párom 40/F

2019. máj. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Heti 7-20

30 evesek vagyunk, 1 eve elunk egyutt

2019. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 60 vagyok, a feleségem 58. Hetente egyszer szeretkezünk, amióta (52 évesen) utolérte a változó kor. Azelőtt naponta ment a hancúr, mégpedig jellemzően kora délután.
2019. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!