Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak azért, mert nőként nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért, mert nőként nem voltam számtalan pasival, miért lennék béna az ágyban?

Figyelt kérdés
Egy csomószor megkaptam, hogy "Ó, te csak 3 pasival voltál életedben, az még nem tapasztalat." 22 éves lány vagyok, és nem értem, mi köze van egymáshoz a két dolognak. Csak azért, mert hosszútávú kapcsolatban vagyok, és évek óta ugyanazzal a férfival szexelek, még nem vagyok béna. Mások 30 dolgot 50 pasival próbálnak ki, lelkük rajta, én ugyanezt a 30-at egy általában az aktuális párommal csinálom, mert vele tudom, hogy jó. Az előző két partnerem közül az egyik csávó hatalmas Casanova volt, sok lányt megfektett, aztán mégis rettenetes volt az ágyban. Szerintem az az ügyes a szexben, aki képes odafigyelni a másik reakcióira, és ahhoz képest cselekedni, nem pedig az, aki már a fél világgal összefeküdt. Persze nyilván lehet az is ügyes, akinek sok partnere volt, de nem függvénye a sok partner az ügyességnek.

2019. máj. 22. 12:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Tök gáz hogy nem egy "Kiélt Ribi" vagy! Nem is értem hogy tudsz így élni...

Ő szerintük mi lenne az elfogadható szám partnerek tekintetében? Mennyitől vagy tapasztalt?

Dögöljek meg azt hittem a mennyiség nem fokmérője a minőségnek...vénember vagyok...

2019. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Engem az érdekelne, mennyinél van a határ a tapasztalt és az ordas kur.va között.
2019. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Solvi ***** válasza:

Szerintem a kettő nem függ össze, ne halgass másokra. Rajtad áll mennyire foglalkozol a témával


Megbecsülnék egy ilyen lányt/nőt mert manapság szinte divat egyikből a másikba ülni


Az sem jó mikor kiderül a csajról hogy előtted ribizli volt (vagy még mindig) és még ezzel együtt a szexben is béna (kortól függetlenül)

2019. máj. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én pedig 28 évesen eddig 1 valakivel, akkor nem tudom hozzám mit szólnának!? 😂

Egyebként igazad van, valószínűleg ugyanazon dolgokat próbáltuk ki mi is csak nem mindet más pasival, ez nem hátrány szerintem.

2019. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Sztem azok akik ezt mondják h béna vagy az ágyban azok féltékenyek rád, h te nem adod oda mindenkinek magad.

Én is ilyen vagyok. Nekem is azt szokták mondani h milyen prűd vagyok már csak mert nem fekszem le azokkal a pasikkal akik bepróbálkoznak nálam.

Ezekből mind az irigység szól, mert van tartásunk. Ne foglalkozz senki véleményével. Mindig azt nézd h ki mondja.



L

2019. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha logikusan nézzük, szex terén tapasztalt vagyok, ami nekem belefért a jó ízlés határain belül, azt én kipróbáltam, ami tetszett, azt csinálom is, csak nem több emberrel, hanem ugyanazzal. Szerintem az számít tapasztalatlennak, aki pl még sosem szexelt. De, ha valaki lefeküdt már 100 emberrel, viszont mindig kb ugyanúgy szexelt, és nem próbált ki újabb dolgokat, csak újabb embereket, az nem számít igazán tapasztaltnak szerintem szexuális értelemben. A szex ugyanazzal az emberrel is lehet sokféle, de sok emberrel is lehet szinte egyforma.
2019. máj. 23. 07:13
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne törődj seháse, kérdező! Én még egyetlen pasival se voltam, mégse mondta senki, hogy béna vagyok az ágyban.

60F :-))

2019. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!