Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem eleg a szex a parommal....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem eleg a szex a parommal. Heti 1-2 x akar szexelni ez normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 eve vagyok egyutt a parommal es mostanra mar odaig sullyedek hogy ide irok ki a szexualis eletunkel kapcsolatban kerdest :D kellemetlen, tudom.

Na mar most, kapcsolatunk elejen ritkan voltam nala, heti 1-2 x mondjuk, akkor volt is szex igy nem keveseltem. De mostanra mar minden egyes nap nala alszom, es meg igy is csak heti 1 max 2szer szexelunk, pedig nalam a minimum az lenne hogy legalabb minden este szexeljunk, de ha ugy van akkor 2x is, az autoban is, vagy ilyesmi, en tok nyitott vagyok/lennek, ha o nem lenne ilyen. Osszesen 3 fiuval voltam eddig egyutt, ennyivel is szexeltem, o a harmadik. A masik ketto allandoan szexelni akart, nem kellett semmit tennem erte, nem kellet illegetnem magam vagy kezdemenyezni vagy barmi, ok siman beindultak a legkisebb ingertol is, volt hogy nekem volt mar sok, a napi 1 szex volt a minimum de az is tobb menetes volt. Szoval hozzajuk tudok csak viszonyitani, meg hallomasbol hogy altalaban az szokott lenni hogy a ferfiak allandoan szexelnenek es a noknek nincs kedvuk vagy energiajuk hozza es nem pedig forditva.


Na vele ugy nez ki a szexualis eletunk, hogy en minden este keszulok, megfurdok, mindenhol ugyelek a “reszletekre” ha ertitek, bekremezem magam hogy finom illatu legyen a borom, a hajam illatos legyen, meg arra is figyelek hogy a melltartom es a bugyim mindig osszhangban legyen szinben es stilusban, rendszeresen vasarolok csinos fehernemuket, en ilyen vagyok, megadom a modjat. Odaig sem jutunk el sokszor hogy megnezze milyen fehernemu van rajtam, en elkeszulodok, atmegyek, es nem tortenik semmi, beszelgetunk hulyeskedunk, elkezd filmet nezni, aztan elalszik. Piszkalni szoktam, hogy figyeljen ram, de olyankor ramszol hogy ne piszkaljam mar, mert nezne a filmet vagy faradt es aludna.


Akkor gondoltam mar hogy nem eleg egyertelmu a piszkalodasom, lehet nem esik le neki miert nem akarom hogy elaludjon, ezert elkezdtem ramenosebb lenni kicsit, csokolgatni simogatni stb, de ebbol se veszi a lapot, sot ugy tunik megse mozdit benne semmit, mert egy normalis ferfinel ilyenkor mar akaratlanul is beindulnak a hormonok- legalabbis nekem ez a tapasztalatom, es en magam is ilyen vagyok.


Azt megertem ha neha faradt, nagy ritkan en is voltam mar olyan faradt hogy nem bantam hogy nem szexeltunk, de ez nagyon ritka. De konyorgom heti 1-2 x igenyelni csak a szexet az siralmas.


Sokaig nem akartam vele errol beszelni, mert probalkoztam-kiserletezgettem vajon mi valik be stb, de mivel semmi ezert tegnap megmondtam neki hogy ne haragudjon meg de nekem nem eleg ez a heti 1-2 alkalom es ugy erzem nem akar velem szexelni stbstb es ha ennek van valami oka marpedig biztosan van akkor legyen szives elmondani mert nagyon zavar es bant mar ez az egesz.

Igazabol normalis valaszt nem adott ra, nem cafolta hogy neki eleg a heti 1-2 alkalom, kb csak annyit valaszolt erre erdemben hogy neki semmi baja velem. Szoval meg mindig nem lett megbeszelve... mert nem jutottunk elorebb abban hogy nekem ez keves!!


A heti 1-2 szex is ugy zajlik, hogy egybol tudom hogy szexelni akar, mert latszik rajta, elkezd csokolgatni, egybol benyul, kb 1 percig matat a bugyimban ilyen kozelezoen aztan mar tolja is le a gatyajat hogy elkezdhetek oralozni (szoval o kb semmi elojatekot nem nyujt, van hogy be se nedvesedek kelloen) aztan uljek ra es en csinaljam. Van hogy ennyi is es egy pozban vegig visszuk a kb 10perces aktust, van hogy kicsit megerolteti magat es felulre kerekedik es o is csinal valamit. De ez olyan 10perc es elmegy, en olyankor szoktam elkezdeni elvezni a dolgod szoval boven folytatnam, de leszallit magarol, megtorolkozik, elsziv egy cigit, feloltozik es ennyi.

10perc, 1 menet, sose folytattuk, es amint o elmegy a szexnek vege. En kielegitem oralisan de neki egyszer sem jutott eszebe viszonozni... ez mar nagyon zavar


24 eves, en pedig 22 mindketten fiatalok vagyunk, mi lesz itt ha egyutt maradunk a kesobbiekben? Meg azt se lehet mondani hogy ramunt volna 1 ev alatt, plusz mindig ennyi volt az aktivitasa, nem ido kozben csokkent.


Mit lehet ilyenkor tenni? Mar neztem a neten ferfi hormonokat hogyan kehetne egy kicsit tobb tesztoszeront bele juttatni hatha attol beindulna, mert ez eleg nagy problema, de ugyan akkor csak ezert megsem hagynam ot el. Kenyszeriteni se lehet valakit a szexre meg az mar nem is olyan. Bar rajta azt latom hogy kozoltem is hogy ez keves, es azt hittem legalabb akkor aznap szexelunk de meg akkor se. Szoval kesz vagyok total. Volt hogy alig vartam h szexeljunk, o bealudt, es olyann ideges lettem hogy nem birtam elaludni se.

Mi a velemenyetek? Van olyan aki tud azonosulni a parommal? Tapasztalatok, otletek, meglatasok barmi johet



2019. máj. 22. 15:35
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
73%

26 os a párom dolgozik, én egyetemre járok, mégsem finnyog ha ki kéne nyalnia... persze mert mindkettőnknek van libidója. Lehet neked kéne összejönnöd a kérdező pasijával jól kijönnétek, kéthetente kielégítenétek magatok gyors, csak nehogy a munka rovására menjen!Az egészséges szexuális életet élő egyének nagy részének süt a történetből hogy nem a kérdezővel van baj...


A srác:

- nem akar szexelni: ez nem bűn alapvetően

- nem érezteti a párjával hogy kívánatos - ne haragudj mégis hogy lehet úgy kapcsolatban élni.

- a szex ha van is egy eröltetett sémás valami ami valószínű élvezhetetlen, és csak addig tart míga lány kielégül

2019. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
72%

utolsó voltam csak véletlen elküldte hamarabb

- bocsi ameddig a srác kielégül...

- nem hajlandó orálisan kielégíteni, de a viszont visszafele elvárja...

ne haragudj kérdező ahogy leírtad mekkora macsó a pasas szerintem ez a kombinációja annak, hogy eddig mindeki futott utána és nem kellett nyújtania semmit az ágyban + a libidója kisebb mint a vele egykorú egyéneknek...


Te is jól tudod kérdező mi lesz a vége? ő nem csak a szexben lesz önző, ilyen férfire ne alapozd a jövőd!!

2019. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
57%

Szia,

Nem vagytok együtt régóta, nem is éltek együtt, nem vagy elégedett és nem is tesz ez ellen semmit. Szakíts vele a francba, ezzel az étvággyal bármikor találsz olyat, aki megad neked mindent.

Velem is előfordult már párszor, hogy nagyon nem volt már hozzá kedvem, vagy kedvem volt, de energiám az nem, viszont attól még eljuttattam - ha ugyan csak nyelvvel és/vagy ujjal - a kedvesem legalább egyszer a csúcsra, hogy szó ne érje a ház elejét.

De ha egy lányt/nőt fiatalon nem dugnak meg elégszer és megfelelően, akkor sajnos jó eséllyel könnyen lesz belőle hűtlen feleség (ez a másik oldalra is igaz), mert nem éli ki magát. Ha gondolom, beszélhetünk privátban (minden hátsó szándék nélkül). 26F

2019. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
49%
De a #26-os nem csak a kérdezőt szidta. Ha figyelmesen olvasnátok a sorok közt olvashatjátok, hogy leírta, hogy természetesen a kérdező barátja IS hibás. Olyan nincs hogy egy kapcsolatban mindig egy ember hibás. Sajnálom ha ezt nehéz beismerni. Én minden véleménnyel egyet értek valamilyen szinten, csak gondoltam szólok, hogy a kedves kérdezőnek sem kell egyből felháborodni. Válasz és véleményeket vártál, ha a #26-os leírta a véleményét tessék tiszteletben tartani. :)
2019. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

34es, igen lattam, hogy szerinte mindketten hibasak vagyunk, es persze velemenyeket kertem, de azert reagalhatok is ra szerintem :D abba nem is kotottem bele hogy en is hibas lehetek, azon akadtam kicsit ki ahogyan mindenkit szexmaniasnak titulal akik rendszeresen szexelnek a parjukkal, mert ez egy hulyeseg.


Bar azok utan, hogy tobbszor probaltam vele beszelni, tobbszor kezdemenyeztem, kiserletezgettem, nem tudom miben lehetek a hibas, mert ha nem kivan vagy nem szeret, de ezt folyton tagadja, az az o hibaja, en megprobaltam mindent.

Az egyik kommentelo irta, hogy ugyan ilyen helyzetben van es 4 eve van egyutt a parjaval.. Annyira bosszanto, hogy ha forditva lenne a szituacio, akkor a ferfi nem varna sem 1 evet, vegkepp nem 4 evet (tisztelet a kivetelnek) hanem egybol felre lepne, mondvan hogy amelyik kutya otthon jollakik, az nem menne mashova. Legalabbis az en parom tuti.

2019. máj. 26. 14:24
 36/40 A kérdező kommentje:

Hozzatennem, szerdan irtam ki a kerdest, es akkor mar legalabb 1 hete nem volt szex, ma vasarnap van es meg azota se volt... Csak hogy jobban aterezheto legyen a problemam.


Most azon gondolkodom, hogy esetleg “visszavagjak” es mikor majd o jon, hogy szeretne csinalni, vissza utasitom, csak hogy kicsit erezze milyen mikor akarnad de a masik leszarja, es inkabb tvt nez.. Meg hatha picit tanulna belole, hogy ez nem igy mukodik, hogy mikor neki olyanja van csak akkor legyen szex es lesz is, ha meg nekem van olyanom akkor varjak addig mig neki kedve lesz hozza.


Azt is megjegyeznem, hogy mikor nem volt parom 2 even at akkor nem szexeltem 2 even at, nem fekudtem ossze csak ugy senkivel, mert en ugy szerintem nem is elveznem. Tehat ha nincs senki akkor kibirom, de konyorgom ha ott van a parom mellettem, mindketten fekszunk az agyban, semmi dolgunk, idonk mint a tenger, akkor miert ne?? Telefont nyomkodni lehet nelkulem is.

2019. máj. 26. 14:29
 37/40 anonim ***** válasza:
0%
Es meg hany hetig fogsz sirni a szexert? Allj ki az utcara, ne itt konyorogj erte!
2019. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
69%
Úgy van kedves kérdező! Add vissza neki nyugodtan, ha látod milyen lesz a reakciója akkor hátha máshogy fogod látni a dolgokat. Szerintem egy próbát megér. :)
2019. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
64%
Ennek semmi értelme, mert ha nem kívánja a szexet, azután sem fogja, hogy ezt eljátszod vele. Te sem szereted ezt az embert, ő sem szeret téged. Akkor minek erőlteted? Boldogtalan akarsz lenni? Rajta, csináld, jó úton jársz...
2019. máj. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Utolso, azt mibol gondolod hogy nem szeretjuk egymast?
2019. jún. 24. 23:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!