Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha 18 éves lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 18 éves lányként bejönnek az idősebb pasik?

Figyelt kérdés

Még nem voltam velük, de sok helyen láttam hogy ez gáz. Persze nem kapcsolatot akarok, hanem csak szexet.

Voltam korombeli fiúval is, szóval nem az lenne hogy csak az idősebbek vonzanak.

Nyugtassatok meg hogy nem csak én vagyok így vele.



2019. máj. 22. 16:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ mire gondolsz idősebb alatt. Szerintem, ha 18 vagy, akkor még 30-ig belefér. Nem azért mondom, mert 28 vagyok és felajánlom magam... :D bár... :D
2019. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nekünk is bejönnek a fiatal lányok.. 40 f
2019. máj. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem épp normális, de nem baj igazából. Nekem is bejönnek, mondjuk én csak 17 vagyok. Gerontifíliának hívják amúgy.

Privátokat nem kérek, csak a kérdezőnek írtam.

2019. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Épp ellenkezőleg. 38/F
2019. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

Gáz az ha kék a szemem? Vagy gáz ha a piros autók tetszenek????? Csak azért mert más máshogyan gondolkodik bizonyos dolgokról mint én, ne csináljam, ne tetszen?!?!?

Neked mi a jó?

Az idősebb pasik izgatnak fel, vagy csak velük jó a sex?

Miért lenne gáz???

Az a lényeg neked mi jó! A saját normáid szerint kell élned!!!!

2019. jún. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, ha külső megerősítést vársz másoktól, hiszen a szokások azt sugallják, hogy hozzád korban közel állóval "illik" kezdeni :)

Én személy szerint fiatalon kipróbáltam egy 18 évvel idősebb hölggyel az együttélést és egészen sokáig működött. Majd próbáltam 11 évvel fiatalabb lánnyal is, az is jó volt. Egy 50-es ismerősöm huszonéves lányt vett el, és már gyerekük is van.

Szerintem ne szorítsd magad korlátok közé, tedd azt ami jól esik, legyél (vagy törekedj rá) szabad! :)


48F

2019. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%

Elég gáz.

Neked apa komplexusod van.

2020. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj vele nekem tetszik!

Inkabb az gázabb hogy nekem a fiatal lányok jönnek be!!

40+f

2020. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg szuleid, majd ok megondjak h gaz-e. Ha sexre kell valamit es nemvagy modell trny h az idosebb korosztalybol hamarabb talalsz palit
2020. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!