Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy elhánytátok magatokat szopás közben?

Figyelt kérdés
Sajnos én már többször jártam így.Amikor a párom mélyre letolja,öklendezem és nem tudom visszatartani az okádást.

2019. máj. 22. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
meg lehet szokni, de gyakorlás kérdése persze. na meg a srácnak is értenie kell hozzá. le lehet úgy is nyomni h esélyed sincs öklendezni ...
2019. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
öklendezés nekem is volt már olyankor erősebben jelzek neki hogy engedje el a fejem
2019. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy nekünk nőknek nem kis áldozat ez a mélytorkozás, és ha azt vesszük, nem is lenne kötelességünk. Az emberi szervezet nincs megalkotva a mélyszopásra. Amikor pl. ledugod az ujjad, hogy hányjál, akkor nem véletlen jön a gyomortartalom felfelé, hiszen irritálva van a nyelőcső, fulladás érzetet okoz, idegen anyagot érez ott, és a szervezet ezt hányással reagálja le, hogy mielőbb kikerüljön onnan az idegen anyag. Nem tehetsz róla, emberi ösztön. Elhiszem, hogy jólesik a pasinak, de megnézném azt a férfit, akinek letolnak egy 20 centis dorongot a torkán, hogy viselné....
2019. máj. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt

Túl tolta és sugárba hánytam

De volt olyan is aminek olyan bukéja volt h elkezdtem öklendezniahogy le kerűlt a gatya na ott nem volt cumi.


25n

2019. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjem eleve nem nyomkodja le a fejemet miközben szopom mert nem egy bunkó paraszt. Szoktam mélytorkozni ha olyan kedvem van és azt nagyon élvezi de nem kényszerít ilyenekre. Nem tudom egyébként sokáig csinálni mert akkor tényleg rámjön a hányinger.
2019. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Szorítsátok a hüvelykujjatokat a kezetekkel és nem lesz gégereflex
2019. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!