Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratnom eljatssza az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom eljatssza az orgazmust?

Figyelt kérdés

Eloszor is 2eve voltam vele egyutt es mindig is elveztuk az egyutt toltott idot..tobbszor is szexeltem mar vele igazabol vele vesztettem el viszont o mar akkor volt 3 palival is,tehat magason volt a lec....en rolam annyit tudni hogy a farkam 22cm es amikor eloszor lefekudtunk akkor nem akart szexet csak oralisan ki..es sokaig ez volt...5-6szor mikor eltelt egy honap megkerdeztem h miert nem akar szexelni,es mondta hogy nem mondott ilyet,de tudtam hogy nem akart...aztan kovetkezo alkalommal mondta hogy csinaljuk es nekem nagyon tetszett eletem legjobb erzese volt mikor elmentem es utana tobbszor is csinaltuk de kezdtem rajonni hogy o nem elvezi...es most kerdeztem hogy van e kedve szexelni es akkor szakitott velem...azt mondta tul nagy nekem es o ezt nem birja befogadni

..en meg mindig nem birtam feldolgozni hiszen masok par cm-ert imadkoznak en meg itt sirok ezzel a nagy meretemmel..mi lehet a megoldas hogy mas csajok ne vessenek meg emiatt?


2019. máj. 22. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
olyan lanyt kell talalnod aki tagabb. nem minden punci egyforma, van akinek a te mereted is konnyen berogadhato, van akibe meg felig is sok lennel. mennyire vastag egyebkent? mert inkabb a vastagsag ami gondot okozhat, nem a hosszusag. a behatolas hosszat tudod szabalyozni
2019. máj. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eljátszotta az orgazmust. Tudod az esetek nagy részében a lányoknak csak a szája nagy, de egy bizonyos méret felett már kellemetlen a szex. Túl nagy, túlságosan feszít, fáj.
2019. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!