Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendszeres anális szexnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeres anális szexnek lehet látható nyoma, amit orvos észrevesz mondjuk nőgyógyászati vizsgálatnál?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor valami sérülésről van szó, hanem a viszonylag rendszeresen de sérülés, fájdalom nélkül végzett anál hatásáról: észreveheti az orvos, mondjuk, hogy a fenéknyílás kicsivel lazább, vagy könnyebben megnyílik, esetleg a vizsgálat során reflexszerűen feltágul valamennyit?

2019. máj. 23. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem azt nem a nőgyógyász nézi...
2019. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

:-)))


Szólj, ha megun a barátod, análmániás vagyok!


Dehogy veszi észre. Az a záróizom feladata, hogy kitáguljon meg összehúzódjon. És nagyon izgató. A sok szopás után sem áll senki szája az o betűre...


Nyugi.


F, 36

2019. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Ha le akarja tesztelni, akkor letudja azzal, hogy kicsit benyomja az ujját. Ha szoros marad, akkor nincs rendszeres anál, ha elernyed az izomgyűrű a nyomás hatására és be tudja könnyedén nyomni az ujját, akkor szokott anál lenni. Én is így tesztelem a csajokat.
2019. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

3-as!


Hidd el, ez egyénfüggő. Mint ha azt gondolnánk, a tágabb nunijú csajokat többen használták. Nem, nem ilyen egyszerű ez sem. Pedig én nagyon popsimániás vagyok!


A kettes.

2019. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem, ez nem egyénfüggő, hanem ez a vegetatív idegrendszer "átprogramozásának" köszönhető. A végbélnyílást két izomgyűrű védi, az egyiket tudjuk irányítani, a másik irányítását viszont a vegetatív idegrendszer végzi. Alapesetben ez a gyűrű összehúzódik, ha kívülről történik a behatolás. Az "átprogramozás" gyakorlatilag annyiból áll, hogy a rendszeres behatolás hatására a vegetatív idegrendszer már nem akarja zárva tartani a nyílást, hanem pont, hogy elernyeszti az izmot ilyenkor.

Egyébként ezt egy orvos mondta, szóval nem a saját teóriámat vázoltam most fel.

2019. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

"Ha le akarja tesztelni"

Mégis mi a tökömért akarná egy nőgyógyász letesztelni, hogy a páciense rendszeresen csinálja seggbe vagy nem? Úgy gondoltad, hogy kíváncsiságból felnyomja egy ujját, hogy meg tudja, hgoy vajon az illető engedi-e seggbe? :DDD Mi köze van az análnak a nőgyógyászati vizsgálathoz?

2019. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze hozzá?!
2019. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, fiú vagy e, v lány. :)
2019. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lathato 30N
2019. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6: hát alapvetően valóban a proktológus feladata a rektális vizsgálat, viszont a hüvelyi fertőzések jöhetnek anális szex végett is és olyankor a páciens nem biztos, hogy igazat mond a nőgyógyásznak arra a kérdésre, hogy szexelt-e análisan, viszont neki meg segítség lehet a helyes diagnózis és terápia felállításában, ha tudja, hogy honnan ered a fertőzés (persze ez csak az én tippem).
2019. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!