Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Le akarok feküdni a tanárommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarok feküdni a tanárommal, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 9. osztály óta nagyon bejön nekem az irodalomtanárom, 37 éves, de olyan mint egy tini szép arca van, mindig jó illata van, szép nagyok a mellei, popsija kerek. Szingli, nem volt még férje, gyereke sincs. Mindig jó szűk farmerokba jár, ha a táblánál ir és lehajol, akkor nagyon bevág neki! Nagyon meg akarom fektetni már 9. óta, de már nagyon éget a vágy! Egyébként ahogy látom a tanárnő is kedvel engem, mindig ir kacsintós smiley-t a dolgozatpapiromra! ;)

2019. máj. 23. 16:37
 1/7 anonim válasza:
72%

Mondjak egy kipróbált és bevált módszert?


1.: Vedd meg: [link]

2.: Olvasd el!

3.: Egy boltban csomagoltasd be!

4.: Ajándékozd neki! De vigyázz! SENKI ne lássa és ne tudjon róla!


Sok sikert töki!

2019. máj. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Megéri neked, hogy ha kitudódik, akkor őt ezért kirúgják? Meg neked se fog előnyödre válni később. Ha ennyire látod rajta, hogy te is tetszel neki, (és 14 felett vagy, bár úgy tűnik igen) akkor inkább gyere vele össze, miután végeztél a suliban.
2019. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem leirni hogy persze érettségi után akarnám ezt
2019. máj. 23. 17:46
 4/7 A kérdező kommentje:
11. osztlyban vagyok, jövő év érettségi
2019. máj. 23. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Álom álom édes álom, a kezed meg a biliben.
2019. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mjanos24 ***** válasza:
95%
Mi van akkor ha már nem szingli?,vagyis ha kialakulóban van neki ?,lehet hogy can vagy lesz oasija de nem mindja el nektek merz nem tartózik rádok!,kitudja jövőre már nem lesz szingli ha tényleg olyan csinos!benne van a pakliban!lehet hogy le késtél lóra!
2019. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lehet, hogy ilyen szép, és ennyi évesen nincs párja? Furcsa.
2019. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!