Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lennetek ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lennetek ebben partnerek? Lanyokhoz szol a kerdes

Figyelt kérdés
izgat, ha megcsalnak, mert ezzel megalaznak. nem muszaj feltetlenul megcsalni, eleg csak barmi olyat csinalni ami kotodik ehhez. tegyuk fel flortolgetni idegen sracokkal, vagy feltekennye tenni. szoval barmi ami alap esetben sertene az egyik fel onbecsuleset egy parkapcsolatban, mert a parja nem viselkedik korrekten vele szemben a huseg szempontjabol. ezt mennyire tartjatok fura ak es benne lennetek-e, hogy megeljem veletek?
2019. máj. 24. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem a dolgot tartom furának, hanem téged. Te egy játékban akarsz áldozat lenni, nem kapcsolatban partnernek. Ez nekem nagyon bizarr.
2019. máj. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem férne bele.
2019. máj. 24. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmatlan vagyok párkapcsolatra mert mindig megcsalom a másikat. Sok sok munkával és oruralommal mindig sikerül ideig óráig normálisan viselkedni , de aztán mindig újra bele esek a saját pocegodrombe.

Szoval nekem ideális lenne egy ilyen pasi. Sajnos megalazasban nagyon otthon vagyok.

Bár furának tartom ettől függetlenül. Mondjuk magamat se tartom normálisnak , nem véletlenül nem kezdek már semmilyen parkapcsolatosdiba.

2019. máj. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ebben igazad van elso. lenyegeben ha ugy nezzuk, akkor igy nem lenne tul egeszseges a kapcsolat. regota izgat egyebkent ez a dolog, de eleg keseredes, nyilvan azon felul, h szexualisan izgat, nem jo erzes. azt onmagaban en sem szeretnem, h megcsaljon, az akkor is targya erzes, ha kozben izgat is. ezert tettem fel a kerdest, h van e ennek kielheto formaja egy parkapcsolatban, vagy nem, es inkabb keressek vele egy szakit, vagy barmi. pont azert is tettem oda, h meg csak nem is muszaj valojaban megcsalnia a masiknak. koszi az eddigi valaszokat. koszi az eddigi valaszokat, johetnek meg. ja es bocsi, ha a kerdesben ossze vissza fogalmaztam, 2 ora korul irtam ki es mar nagyon almos voltam.
2019. máj. 24. 08:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a Papucs pasikat

N

2019. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!