Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valami tanácsot tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanácsot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt a párommal, voltunk már többször együtt, de nem bírja sokáig. Fogamzásgátlóval védekezünk, de alig kezdjük el már mondja, hogy nagyon érzékeny neki és nem bírja. 5 percig ha tart. Viszont aztán ha elmegy el tudjuk kezdeni ismét, de az sem tart sokáig. Mondta hogy nagyon szűk vagyok és nagyon jó neki, de azt is látom, hogy totál odáig van, alig bír magával mikor elkezdjük. Mondtam már neki többször hogy próbáljon nagyobb önuralmat venni magán de egyszerűen nem megy neki. Látom rajta hogy zavarja, kérdezget hogy baj-e nekem, hát most mit mondjak, türelmes leszek. Tudtok valamit tanácsolni mitől tudna ez a helyzet változni, vagy hogyan tudnék rajta segíteni?
2019. máj. 24. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Húzzon gumit, úgy kevésbé érzékeny, gyakoroljon úgy
2019. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdjétek úgy, hogy ő elégít ki téged, szájjal, kézzel, vibrátorral, és úgy egyrészt téged sem fog zavarni a rövidebb menet, másrészt egy orgazmus után jó nedves és tágabb a punci, ő is tovább bírja talán.


Vagy húzom fel téged annyira szájjal-kézzel,hogy elég legyen annyi idő neked is az elélvezésre.


Tudom, fárasztó, és nyavajogni fog, hogy inkább dugna, de akkor sosem fogod megkapni ami neked jár.


(F)

2019. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Deflohelp ***** válasza:

Csinálja Extra Safe óvszerben, annak vastagabb a fala és kevesebbet lehet érezni benne az együttlétből.

Használjon sok síkosítót, az is csökkenti az érzést.

Szex közben gondoljon sündisznóra, súrolókefére vagy trisóra.

Lehet kapni orgazmust késleltető kenőcsöt és sprayt is.

2019. máj. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!