Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szomszedom le akar velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszedom le akar velem feludni, mit tegyek? Belemenjek vagy ne?

Figyelt kérdés
A szomszed srac nagyon fuzoget, le akar velem fekudni. O eleg tapasztalt (26 eves) nekem eddig csak 1 kapcsolatom volt (19 vagyok). Azt mondta nem csak egy alkalomrol lenne szo.

2019. máj. 24. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha az én szomszédom lennél, lehet én is füzőgetnélek. Plusz, ha jól kijövünk kapcsolat is lehet belőle.
2019. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, csak azért említi meg a kapcsolatot, hogy megfektessen, utána meg semmi. F
2019. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az én szomszedom lennél nem csak egy alkalmat szeretnék... jó azt sokszor ismételni
2019. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl! Ha bejön a srác, akkor hajrá!
2019. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze h nem mondja el h lehet h csak egy alkalomra kellenél, mert akk sejti h nem mennél bele, most viszont ezen gondolkodsz.

Ha bejön a pasi akkor hajrá.


L

2019. máj. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha bejön a pasi úgy is, hogy lehet csak egy alkalom lesz belőle és nem reménykedsz többe akkor hajrá én se gondolkoznék rajta.
2019. máj. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Házinyúlra nem lövünk!
2019. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először csak szájjal elégítsd ki, úgy garantáltan több alkalom lesz, mert utána meg is akar majd dugni.
2019. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!