Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretném ennyire két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretném ennyire két pasival kipróbálni?

Figyelt kérdés

Régi vágyam, hogy két pasival feküdjek le egyszerre, de senki előtt nem merem ezt felhozni, és csak olyanokkal csinálnám, akiknek nem csak egy tárgy vagyok, hanem figyelnek rám. Hogy hozhatnám fel egy haverom előtt, hogy ne legyen gáz akkor sem ha nemet mond rá?

21l


2019. máj. 25. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én is szeretném két pasival kipróbálni. Egyszer egy részegesebb este, felhoztam két haveromnak, és ők bele is mentek. De végül az egyik csávónak barátnője lett, szóval nem lett belőle semmi, én pedig még mindig várok a megfelelő pasikra.
2019. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Viszonylag sok nő fantáziálgat erről, de kevesen merik megélni. Miért izgató? Mert egyszerre félsz tőle és tagadod magadban hogy ez erkölcstelen, de ugyanakkor meg hajt a vágy hogy átéld a szexuális szabadság legnagyobb fokát és nőként két férfi figyelmét élvezd.
2019. máj. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Azért szeretnéd mert ilyenben még nem volt részed, és izgat a gondolat h 2 pasi is csak rád figyel. Én is így vagyok ezzel.


A haverodnak pl felhozhatod úgy is h "Képzeld azt álmodtam h te meg az egyik haverod annyira megd*gtatok h sikítottam az élvezettől, és mire felkeltem a bugyimon is látszott h mennyire élveztem"


L

2019. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Miért szeretnéd ennyire? Mert ribi vagy :)
2019. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Ribizli vagy és egy tárgy! Nem nő! Csak kb mint egy guminő!
2019. máj. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már próbáltam és jó ☺️

26l

2019. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Ribizli vagy és kész.
2019. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen kipróbálnám! 29F
2019. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!