Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az milyen ha együtt alszok 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen ha együtt alszok 1 haverral és van csók, tapi, ölelkezés?

Figyelt kérdés

Ő semminek nevezi, nekem nem egyértelmű hogy barátságba ez belefér, miért csinálja ezt ha csak barátok vagyunk?

Néha ott alszok nála mert nincs közlekedés, de akkor mint egy pár kb. úgy csinálja én meg rosszul érzem magam most, mert utóljára nadrág nélkül aludtam vele, és fogdosott



2019. máj. 25. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Ilyet én is csináltam.


Semmi nincs ebben, ő kicsit flörtölget veled, mert bejössz neki, és engeded is, így kihasználja az alkalmat.


Férfi és nő közt nincs igazi barátság az esetek 98%-ában.

2019. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Tuti impotens
2019. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 kisördög1 ***** válasza:
84%
Barátság extrákkal, legalábbis részéről és ha hagyod elöbb-utóbb nem csak fogdosni fog.
2019. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Megdugna, de járni nem járna veled... Gerinctelen féreg az ilyen... Ha tetszel neki vagy akar valamit, vállalja fel, ne mondja az ilyen dolgok után hogy nem jelentett semmit...


Buta vagy ha egy ilyen kijelentés után egyáltalán engeded hogy bárhogy is hozzádérjen...

2019. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

A 4-es válaszolónak néhány megjegyzés:


1. A szexuális együttléthez nem feltétlenül a romantikus kapcsolat. Számos olyan nő is van a világon, aki csak élni akar, nem akarja magát lekötni, és a szexen kívül nem akar mást a pasik többségétől.


2. A srác őszinte volt, hiszen kimutatta, hogy mit akar: kezdeményez. A kérdező bár beállíthatja magát áldozatnak, hogy neki ez milyen rossz volt, de valójában nem őszinte: ha neki ez nem lenne oké, azonnal le kellett volna állítani a pasast. És soha többé nem kellett volna ott aludnia. Nekem már egyébként az is furcsa, hogy egy csaj ilyen sokszor a haverjánál alszik.


A srác amúgy nem is ígért neki romantikus kapcsolatot a leírás alapján, csak teszi amit akar, a kérdező meg hagyja magát. Kezdettől fogva tudható volt, hogy a srác nem akar többet, a kérdezőnek ez azonban csak most esett le.

2019. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Szted egy barátságba ez belefér? Ne legyél már ilyen naív.


Ha néha ott alszol és mivel látja h nincs ellenedre a dolog ezért csinál ezt-azt veled, de ne hidd azt h ebből bármi komoly is lehet.

Ahogy ő is mondta ez semmi.


L

2019. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Neki ez csak maszturbálás elősegítő dolog. nem kell semmit tennie hiszen ott alszol a nélkül, hogy járnátok. S még hagyod is, hogy aládnyúljon... most őszintén: talán még nem adta a kezedbe vagy szádba egyszer se? S nem is ajánlotta fel?

Szóval azzal, hogy ott alszol számára ez egy jel, hogy benne vagy az ilyenbe. De nem kell együtt járnotok.

2019. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nemed?

Amugy.. Khm.

2019. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt köztünk semmilyen szexel kapcsolatos dolog és nem is mondta, csak hogy aludjak ott ne hívjak taxit ami sok pénzért visz haza

Csak olyankor magához ölel meg ilyenek de tudja hogy nem fekszek le vele, és komolyat akarok, nem vagyok könnyűvérű

2019. júl. 11. 21:06
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt vedd figyelembe, hogy ez nem les mindig így. Ha a srác egy kicsit gondolkodik, akkor egyre többet fog tenni, hogy lássa a határokat. S bizony elő fog kerülni a f..rka.

erről mondott már valamit? Vagy arról hogy a fogdosás, simogatás milyen volt?

2019. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!