Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt vagyunk nincs semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt vagyunk nincs semmi baj. Beszélgetünk, csók meg simagatás, ölelkezés szal minden rendben. Amikor pl msn-en beszélünk akkor meg olyan közömbös. Barátnőmnek mi lehet a gondja? Én csináltam valamit?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nem egészen normális viselkedése olykor felém.

Ha együtt vagyunk nincs semmi baj. Beszélgetünk, csók meg simagatás, ölelkezés szal minden rendben. Amikor pl msn-en beszélünk akkor meg olyan közömbös, szal semmi csók meg olyan jelző értékű hangulatjelek. Amikor elkezdtünk járni akkor csörgetett h gondol rám meg ilyenek mostanában semmi, én ezt nem nagyon értem hogy most mi van. Ha felhozom azt mondja nincs semmi baj. Kicsit megőrjít a dolog.


2008. aug. 16. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

az msn-t felejtsd már el. nem géppel szexelsz. az a lényeg amit a tényleges valós életben kapsz ingereket. töltsél vele több idő/azért hogy megfigyeld/jól érzed magad vele/erről szól a dolog/ a viselkedését. ezalatt


nem azt értem hogy állandoan benne legyél, hanem a szabadidejében amikor főzőcskézik segits neki/figyeld mit reagál rá. ha vásárolni mentek figyeld hogy viszonyul hozzá a környezethez/de nehogy tulzásba es azzal hogy mindenkire féltékeny leszel akihez 1 szót is szól. meg ne erőszakosodjad magad rá. csak legyél csendben mellette és figyeld ahogy emeli a kezét/nézd a csodált hölgyedet/. nem kell hogy megállásnélkül provokáld a kommunikációra. csak lássa azt hogy körülötte legyeskedsz.

felegesleges azon rágnod magad hogy mikor hagy el, inkább élj a pillanatnak amikor ránézel hogy milyen szép a "tied" és szeresd.

ha felhozod és azt mondja hogy semmibaj és te nem hiszel neki akkor mond meg neki az igazat hogy önbizalom hiányod van atekintetben hogy megadsz neki mindent(és kérdezd meg tőle nyugtasd meg hogy ha valami nem stimmel akkor inkább szóljon és közös erővel megoldás találtok, a legrosszabb esetben 1 szakítás lehet, de együtt élni 1 nem kivanatos kapcsolatban?).

2008. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen vagyok, és ez azért van mert aromira utálom az msn-t, és nem tudom rendesen kifejezni magam rajta. de ha a valóságtban normális akkor nem mindegy?

a csörgetés meg azért van, illetve nincs, mert a csaj rutinos és tudja hogy a pasik kifutnak a világból az ilyen "cejetlek" üzik miatt, meg attól, hogy a csaj egyfolytában "bejelentkezik". ezért nem ír üzeneteket neked.

2008. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jó persze tom h élőben kell igazinak lennie szó se róla! csak ha már így kezdte kicsit furcsáltam h most miért lett ilyen.

thx a válaszokat

2008. aug. 16. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mivel rendszeresen találkoztok, msn-en már nem igazán tud mit mondani. Meg azért nem is hasonlítható az élő találkozás meg az msn egymáshoz. Lehet, hogy pont ezért annyira nem is akar msn-ezni. Én sem igazán szeretek a barátommal... Nincsen semmi gond, amíg minden rendben van, ha együtt vagytok. :)
2008. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
áhh csaj vok nekem is ez a problémám a barátommal...az a baj h hétvégenként talizunk csak ...egész nap gép előtt ül és sztem mire ara kerülne a sor h velem beszéljen már minden baja van az msnnel....
2008. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!