Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen okok miatt váltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok miatt váltak gusztustalanná a szememben a nők?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom mindig is vonzódtam és szépnek tartottam őket. Fiatalabb koromban arról álmodoztam,hogy majd egyszer nekem is lehet egy barátnőm akivel közösen szerethetjük egymást. De valami pár évvel ezelőtt megváltozott. Azóta nem kedvelem őket és senkit sem akarok, mindenkit elzavartam a közelemből és ma már senki sem kíváncsi rám. Gusztustalanság és egy nagy fokú undor vette át a helyét a régi vonzalmamnak a nők iránt. Nem vagyok képes feldolgozni és továbblépni azon,hogy ha lenne egy barátnőm akkor őt már előttem többen is ágyba vitték. Csak arra tudnék mindig összpontosítani,hogy hogyan és kik dughatták meg előttem. Fantáziálnék róla és nem lennék képes arra,hogy akár csak megcsókoljam. Nálam valami megtört irántuk és szerintem annak is köze van hozzá,hogy korábban különböző felvételeket néztem meg arról,hogy hogyan is zajlik egy boncolás. Akkor abban a pillanatban is valami elszakadt nálam.

2019. máj. 25. 14:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem a Te becsületedről van szó hanem Anyáderól
2019. máj. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ő is nőből van.
2019. máj. 25. 21:10
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam én, hogy a Balázsunkból boncmester kell legyen. Az amúgy is hiányszakma.
2019. máj. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#13 :DDDDDDD júj
2019. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert a sikertelenséggel senki sem szeret szembenézni. És persze sokkal könnyebb a másikra mutogatni, mint saját alkalmatlanságunkat belátni.
2019. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!