Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak. Áruljátok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak. Áruljátok már el egy duci csajjal miért jobb a szex?

Figyelt kérdés

Mostanság mindenhol ezt hallom,ezt olvasom.


Egy kétségbeesett vékony csaj. :D


2019. máj. 25. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem jobb. 2 éve egy buliban kicsit leittasodva nagyon rámnyomult egy duci csaj, úgyhogy hagytam neki, mert arcra nem volt csúnya, de maga a szex nekem nagyon illúzióromboló volt. Rámfeküdt, 69-eztünk, de nehéz is volt, meg teljesen bele kellett nyomnom az arcom a seggébe, hogy nyalni tudjam, az orron konkrétan benne volt a segglyukába:D
2019. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Egy formán, husis csaj sokkal izgatóbb, mint egy vékony. Van mibe kapaszkodni, és nem kell attól félni, hogy kettétörik. Viszont az, hogy mennyire szenvedélyes, nem az alkattól függ.
2019. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én mindenevő vagyok.
2019. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
28%

Nem így szokott igaz lenni, hanem úgy, hogy a duci csajok ritkábban jutnak szexhez, ezért gyakran igyekvőbbek, szenvedélyesebbek, bevállalósabbak. Ez azonban nem törvény. Amúgy pedig az ízlések különbözőek. Van, aki szereti a "húst", de olyan is, akit taszít. Ráadásul manapság nem divatosak a molett lányok. Valaki már említette, hogy nagy kofferbe jobb pakolni. De a közmondás második felét nem tette hozzá: de utcán rosszabb vele menni. :-)

Szóval ne ess kétségbe, semmi okod rá, a vékony a divat.

2019. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétle jobb, ez olyan mint hogy minden ázsiai nő szűk, állítólag nem igaz.. Voltam már duci csajjal 100 Kg felettivel és azért nekem hiányzott az aktivitása mert alig tudott lovagolni.. Szóval én vevő vagyok a vékony lányokra nőkre is..!
2019. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Az a baj hogy alapvető dolgokról nincs még csak fogalmatok sem! Egy duci lány nem a kövér kategória. Kb 5-7 kiló felesleg van rajta, ami a mai átlagos lány. És attól függően hogy tesz-e az alakjáért van egy kis has vagy kb. fel sem tűnik mert nagyon kerekedik a segge, kiemeli a melleit stb... Teltkarcsú alak, szép barnított pihepiha bőr, csodaszép arc... nálunk a kondiban ilyen az egyik recepciós. Minden pasi ilyet akar dugni!

A kérdezőnek meg inkább az a baja hogy ronda a feje, a teste, a nemiszerve... Egy vékony lány más esetben nem esik kétségbe. Nem mintha egy formátlan lány kellene is valakinek...

2019. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16-os miatt:


Hogy mennyi rosszindulat és prekoncepció mérges keveréke van az emberekben!

2019. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!