Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövérként nem fogom összenyomn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövérként nem fogom összenyomni a partnerem?

Figyelt kérdés
Azokhoz a férfiakhoz szoól a kérdésem akik voltak kb 140kg os nővel. Milyen volt amikor rajtatok ült a nő nem fájt vagy nem volt nyomó érzés? Félek emiatt új pózokat kipróbálni nehogy fájon a barátomnak. Sértő válaszokat kösz nem kérek!

2019. máj. 19. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Foggyá le.
2019. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Tegnap volt egy 130 kilós faszi...össze kellene jönnetek.
2019. máj. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam 150 kg-os nővel, élveztük, amikor rajtam ült.

Nem tudod összenyomni, ez butaság.

2019. máj. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én közel 120 vagyok és mindig én vagyok felül. Nem volt még gondunk. A férjem 95 kiló.
2019. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok, remélem nem haragszol hogy nőként hozzászóltam!
2019. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Száz kiló alatti nővel nem kezdek, de nem volt még ilyen problémám, ha nyom kicsit, szólok és kitartja magát maximum. Amúgy nincs is szebb látvány annál, hogy egy kövér nő lovagol rajtam :).
2019. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!