Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha ahányszor meglátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ahányszor meglátok egy bizonyos személyt, ideges leszek és felizgulok, utána meg elképzelem milyen lehet vele a szexelni? Vagy ez már beteges?

Figyelt kérdés
L
2019. máj. 26. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Normálisnak mondható gondolom.
2019. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Inkább kor függvénye!

Te mennyi vagy?

2019. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális.
2019. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj hogy csak elképzelitek, és őrlitek magatokat, pedig ha ki is próbálnád, akkor nem kellene idegesnek lenned. Mennyi idős vagy amúgy hogy csak álmodozni tudsz, vagy akarsz csak?
2019. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Apivorous ***** válasza:
Kicsit unom már, hogy így nézegetsz. Ideje lenne abbahagynod már.. F
2019. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, normális. Vannak férfiak akiktől nagyon zavarba jövök, vmi kisugárzás lehet.
2019. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 Ez nem lehetséges 😀
2019. máj. 26. 21:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.


Én is így vagyok vele. Ma egy átlagos de aranyos csaj volt a piacon akinek kicsi látszott a fenekéből is a rövidnadrágban és elképzeltem mit tennék vele és felállt.

2019. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól értelmeztem a kérdést, akkor vonzódsz hozzá? Hisz zavarba jövetel ennek a jele. Ha esetleg szeretnél segítséget, annak terén, hogy, hogy közeledj hozzá akkor szivesen segítek. Ha érdekel írj privátban.
2019. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!