Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként sokkal könnyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként sokkal könnyebb szexpartnert találni mint fiúként? 22 l

Figyelt kérdés

Lányként szinte még a legcsúnyább legkövérebb csajok is pillanatok alatt tudnak találni szexpartnert de fiúként még sármos jó képű vagány srácként is nehézkesen megy.


Talán ez azért lehet ?

Mert a férfiak nagyon nyomulosak nagyon erőszakosan nyomolnak a csajokra kezdeményeznek de nem hagyák azt hogy a csajok kezdeményezenek.

Tehát tegyük fel ha a férfiak nem lennének ilyen erőszakosan nyomolusak akkor kénytelenek lennének a csajok kezdeményezni a férfiaknak udvarolni.



De ez még egyenlőre nem így van hiába élünk nagyon modern világot még nem jutottunk el addig hogy a nők udvaroljanak a férfiaknak vagyis eljuthatunk volna már eddig de a férfiak nem hagyák.


Pl felregisztrálok a badoora vagy bármilyen társkeresőre nem kell neki 1 perc és kapok 5555 üzenetet férfiaktól nagyon erőszakosan nyomolusak ezek a férfiak így nem lehet ismerkedni és szexpartnert találni sem de egyébként magukal tolnak ki a férfiak mert ha hagynák azt hogy mi nők udvaroljunk sokkal nagyobb esélyük lenne szexpartnert találni mert így szinte lehetetlen dolguk van egyrészt azért is mert sok a konkurencia hiszen egy lánynak többen is udvarolnak



2019. máj. 27. 01:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség!

Ha a gyerek nem megy oda kezdeményezni, akkor azt mondják hogy kár érte, mert miért a nő menne oda?


A másik, nagyon nyomulós, ez már taszító.


Akkor most? A nők is hülyèk.... utána meg irkàlják ki a kérdéseket, miért nem kellek senkinek?

2019. máj. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
En mindig találok. /F
2019. máj. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nos ebbe azért az is beletartozik, ha fordulnánk és a nők irogatnénak a férfiaknak, akkor ők kb a társkeresőn lévő férfiak kb 5%-ra írnának rá (elvárások, ugye). így kb az lenne az eredmény, hogy párnak igen sok olvastalan levele lenne, de a felhasználók igen nagy részének meg kongana az ürességtől
2019. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
A lany kezdjen el udvarolni? Be lehet ezt is hozni a divatba persze, de akkor nagyon gyorsan ki fog halni az emberiseg :D
2019. máj. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
29%

Nekem csak ne udvaroljon ilyen ronda ostoba rib... pitsa aki a kutyának sem kell!

Nem szorulok rá. Megszereztem én magamnak akikre szükségem van...

2019. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
77%

Egy marhaság az egész amit leírsz.

Ha én nem írtam volna rá ennyi csajra amennyire, mióta az oldalon vagyok, nem is ismernék innen egyet se... majd a nő fog nekem udvarolni ugye? Az első oldalon lévő hozzászólásokban, ennyi naiv hülye van? Főleg nők? Ezek vinnyognak a legtöbbet hogy mennyi privátot kapnak, majd élőben mondjuk ők fognak odamenni a sráchoz mi? Teljesen hihető, ja nem.....

2019. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
A legszánalmasabb persze az hogy minden férfi rá ír minden lányra.
2019. máj. 27. 11:19
 18/31 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is butaság, amit leírsz.

Az, hogy a férfi udvarol, mióta a világ világ, így van. És egy igazi férfi megszerzi a nőt, akit szeretne. Az más kérdés, hogy sok a troll, aki képtelen egy nőt becserkészni, és ezért próbálkozik így. Nyilván nem lesz soha sikere.

Egyébként meg az, hogy a nők szexpartnerrel is beérik, nem olyan régi találmány, amióta van fogamzásgátlás, csak azóta létezik. És még mindig benne van a nők vérében az óvatosság, hiszen, ha becsúszik egy baba, a gyerekért a nő lesz a felelős. Ha meg ráadásul egy alkalmi kapcsolatban csúszik be, 100 %, hogy a férfi még azt is letagadja, hogy valaha látta a nőt. Azért ez rizikó, és a legtöbb lányt úgy neveltek, hogy ne adja könnyen magát.

A nők általában állandó kapcsolatot szeretnének, a legtöbb férfi alkalmit. Ezért van az, hogy még egy csúnyácska nő is talál magának szexre bárkit, míg egy jóképű férfi is nehezen. Kereslet-kínálat törvénye.

Van egy barátnőm, oltári ronda, de tényleg. Együtt élt egy pasival vagy 10 éve, de már szex nem volt köztük egyáltalán. A csaj meg elkezdett szexpartnert keresni. Ahogy írod, nagyon könnyen talált, és nem is akármilyeneket. Viszont mind kapcsolatban voltak, nősek voltak, gyerekkel, eszükben nem volt komoly kapcsolatot létesíteni.

2019. máj. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Na mondom én😃 ha próbálkozik az ember, akkor szánalmas, ha nem is ír, akkor meg, nem is próbálkoztál, gyáva vagy megszólítani. Mondtam, vannak hülye nôk, íme.
2019. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Manapság már olyan sok nő sem akar komoly kapcsolatot, kevesebben mint mondjuk 10-15 évvel ezelőtt.
2019. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!